خبرهای لحظه‌ای سایت 598 را در کانال تلگرامی ما به آدرس       https://t.me/www_598_ir بخوانید.      امام على عليه السلام: از توكّلت تو را همين بس كه براى خود روزى رسانى جز خداوند سبحان نبينى.      
آخرین اخبار
کد خبر: ۴۷۵۰۵۲
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۱
مدیر امور اداره کل دفتر مدیریت و روابط عمومی بانک ملت، با تبریک روز خبرنگار به اصحاب رسانه به ویژه همکاران رسانه ای این بانک، از تلاش های آنان در طول یک سال گذشته قدردانی کرد.
به گزارش پایگاه 598، علی اکبر صابریان در پیام تبریک خود با اشاره به این نکته که رسانه ها رابط سازمان و افکار عمومی هستند، تاکید کرد: این بانک موفقیت های خود را در سال های اخیر مدیون همکاری بی شائبه و صادقانه رسانه های مختلف اعم از مکتوب و الکترونیک است.

وی در این پیام با اشاره به این نکته که بانک ملت، در یک سال گذشته فعالیت های مختلفی را انجام داده که بدون همکاری رسانه ها، امکان انعکاس گسترده آنها وجود نداشت، ادامه داد: قطعا بانک برای توسعه فعالیت ها و افزایش سطح خدمات دهی به اقشار مختلف جامعه همچنین کمک به ارتقای سطح تولید و اشتغال همچنان نیازمند یاری و کمک فعالان عرصه رسانه خواهد بود.

صابریان اظهار امیدواری کرد که با وجود جامعه رسانه ای فعال و سختکوش کشور، فعالان اقتصادی به ویژه بانک ها بتوانند بیش از پیش در خدمت اقتصاد کشور و گره گشایی از کار مردم، صنعتگران و تلاشگران عرصه تولید باشند.برچسب ها: بانک ملت
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: