کد خبر: ۴۸۱۲۲۱
زمان انتشار: ۱۰:۱۸     ۰۹ آذر ۱۳۹۹
یک کارشناس هواشناسی درباره وضعیت آب و هوای تهران گفت: آسمان تهران ابری و مه آلود گاهی همراه با وزش باد و رگبار باران است
به گزارش پایگاه 598، به نقل از باشگاه خبرنگاران، کبری رفیعی کارشناس هواشناسی اظهار کرد: روز یکشنبه بارش باران در استان‌های اصفهان، جنوب همدان و چهارمحال و بختیاری، قم، شرق تهران، جنوب آذربایجان غربی و برخی مناطق زنجان، قزوین و کردستان، شدت خواهد گرفت.

او با بیان اینکه روز دوشنبه در نوار شمالی کشور و دامنه‌های زاگرس مرکزی بارش پراکنده پیش بینی می‌شود افزود: به تدریج این سامانه از شمال شرق کشور خارج خواهد شد گفت: بعد از ظهر سه شنبه با ورود سامانه بارشی جدید به جنوب غرب کشور بارش پراکنده در خوزستان، ایلام، لرستان و چهارمحال بختیاری آغاز می‌شود.

رفیعی با بیان اینکه روز چهارشنبه در کل نیمه غربی کشور بارش باران پیش بینی می‌شود افزود: در این روز در خوزستان، لرستان، ایلام، چهارمحال بختیاری، جنوب همدان و مرکزی، شرق کرمانشاه بارش شدت بیشتری خواهد داشت.
 
او افزود: در دامنه‌های زاگرس مرکزی و شمالی واقع در غرب و شمال غرب کشور و ارتفاعات البرز مرکزی بارش به صورت برف است و در جنوب غرب و جنوب کشور رگبار و رعد وبرق و وزش باد شدید پیش بینی می‌شود.

این کارشناس هواشناسی درباره وضعیت آب وهوای تهران هم گفت: آسمان تهران ابری و مه آلود گاهی همراه با وزش باد و رگبار باران است. همچنین فردا شب آسمان پایتخت ابری همراه با مه رقیق در برخی ساعات بارش باران و برف خواهد بود. بیشترین دمای هوا به ۸ درجه و کمترین آن به ۴ درجه می رسد.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها