خبرهای لحظه‌ای سایت 598 را در کانال تلگرامی ما به آدرس       https://t.me/www_598_ir بخوانید.       پیامبر خدا(ص): نشانه کامل بودن ایمان بنده این است که در هر کاری «ان شاءالله» بگوید.      
آخرین اخبار
کد خبر: ۴۸۱۲۹۲
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۸
رئیس کل دادگستری استان تهران در پیامی با اشاره به شهادت شهید محسن فخری‌زاده گفت: در راستای مجازات مرتکبان داخلی و خارجی این اقدام تروریستی همه تلاش خود را برای شناسایی کامل، دستگیری و محاکمه عاملان استکبار جهانی معطوف خواهیم کرد.
به گزارش پایگاه 598، رئیس کل دادگستری استان تهران در پیامی با اشاره به شهادت شهید محسن فخری‌زاده گفت: در راستای مجازات مرتکبان داخلی و خارجی این اقدام تروریستی همه تلاش خود را برای شناسایی کامل، دستگیری و محاکمه عاملان استکبار جهانی معطوف خواهیم کرد.

 محمد جواد حشمتی مهذب اظهارداشت: دشمنان قسم خورده جهان اسلام بار دیگر در اوج ناتوانی و عجز این بار طی جنایتی ددمنشانه، فرزند برومند نظام اسلامی و دانشمند هسته‌ای کشورمان را به شهادت رساندند.

وی افزود: دادگستری استان تهران ضمن اعلام انزجار و محکومیت این اقدام جنایتکارانه، ترور دانشمند هسته‌ای و چهره ماندگار صنعت دفاعی کشور «سردار رشید اسلام شهید دکتر محسن فخری زاده» و تسلیت شهادت آن دانشمند برجسته به محضر مقام معظم رهبری، مردم شریف ایران و خانواده مکرم ایشان، از درگاه خداوند رحمان علوّ درجات را برای آن شهید عزیز مسئلت دارد و در راستای مجازات مرتکبان داخلی و خارجی این اقدام تروریستی تمام تلاش خود را برای شناسایی کامل، دستگیری و محاکمه عاملان استکبار جهانی معطوف خواهد کرد.

حشمتی مهذب خاطرنشان کرد: در همین راستا و در اجرای دستور رئیس قوه قضائیه، ضمن صدور دستورات قضائی ویژه خطاب به ضابطان و مبادی ذی‌ربط، نظارت و پیگیری‌های مستمر نیز به عمل خواهد آمد که گزارش این اقدامات توسط سخنگوی قوه قضائیه در آینده نزدیک تبیین خواهد شد.

محسن فخری زاده رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، بعدازظهر روز جمعه -هفتم آذر ماه- در جریان یک حمله تروریستی در آبسرد دماوند به شهادت رسید.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: