کد خبر: ۴۸۱۷۶۷
زمان انتشار: ۱۴:۱۳     ۲۳ آذر ۱۳۹۹
بازی نافرجام دختر بچه ۵ساله با همسالانش منجر به سقوط در کانال آب در روستای” حاجی خادمی “میناب شد و جان باخت.
به گزارش پایگاه 598، رکنا نوشت: بازی نافرجام دختر بچه ۵ ساله با همسالانش منجر به سقوط در کانال آب در روستای” حاجی خادمی "میناب شد و جان باخت.

محمد صالحی، دهیار روستای حاجی خادمی میناب اظهار کرد: حدود ساعت ۱۶ روز شنبه مفقود شدن دختر بچه ای ۵ ساله در روستای حاجی خادمی” میناب توسط خانواده دختر بچه به درمانگاه روستا گزارش داده می شود.
وی بیان کرد: پس از غرق شدن دختر بچه ۵ ساله (ف-ج)همسالان این کودک به خانواده اش اطلاع می دهند که بالافاصه مادر برای نجات جان فاطمه کوچولو خودش را در کانال آب می اندازد و جستجوی مادرانه برای نجات دختر بی نتیجه می ماند.

صالحی خاطر نشان کرد: پس از تلاش و جستجوی یک ساعته نیروهای مردمی روستا، جسد این دختر در آب کانال کشف شد.

دهیار روستای حاجی خادمی گفت: اقدامات امدادی توسط درمانگاه روستا برای احیا و بازگشت دوباره این دختر بچه به زندگی امید بخش نبود و معلوم شد در آب جان باخته است.

صالحی پیرامون نبود فنس و حصارکشی برای جلوگیری از سقوط کودکان در حاشیه کانال آب در این روستا افزود: نامه نگاری و تلاش زیادی برای انجام حصار کشی و فنس کشی در کنار کانال آب روستا انجام شده ولی شرکت میناب رود تنها برای جلوگیری از سقوط خودرو و راکبین موتور سیکلت ها در این روستا نرده کشی انجام داده است.

به گفته دهیار این روستا تاکنون هشت نفر از اهالی این روستا با سقوط در آب کانال روستای حاجی خادمی جان باخته اند.

مسئولین شهرستان برای حصارکشی و فنس کشی در حاشیه کانال آب در روستاهای حاجی خادمی، نوبند،دمشهر، گوربند و تیرور اقدام کنند تا خانواده ای دیگر داغ دار کودکان خردسالشان نباشند.

او در دنیای کودکانه‌اش این طرف و آن طرف می‌دوید که ناگهان زیر پایش خالی شد و او به داخل کانال سقوط کرد.

روستای حاجی خادمی با جمعیت ۴ هزار نفر در ۵ کیلومتری مرکز شهرستان میناب قرار دارد.

میناب یکی از شهرستان‌های شرقی استان هرمزگان واقع در جنوب ایران است.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها