خبرهای لحظه‌ای سایت 598 را در کانال تلگرامی ما به آدرس       https://t.me/www_598_ir بخوانید.             
آخرین اخبار
کد خبر: ۴۸۳۲۱۹
تاریخ انتشار: ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۶
کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی تیم فوتبال یوونتوس با وجود دریافت یک پیشنهاد مالی قابل توجه از سعودی‌ها حاضر نشده برای صنعت گردشگری این کشور تبلیغ کند.
به گزارش پایگاه 598، کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی تیم فوتبال یوونتوس پیشنهاد 6 میلیون یورو در سال سازمان گردشگری عربستان سعودی برای تیبلغ درباره پتانسیل‌های گردشگری این کشور را رد کرد.

بر اساس گزارش تسنیم، سازمان گردشگری عربستان سعودی در پروژه‌ای موسوم به «ویزیت سعودی» که از ماه آینده شروع خواهد شد، قصد دارد  جاذبه‌های صنعت گردشگری خود را به دنیا معرفی کند و  در کنار آن شانس خود برای میزبانی از رویدادهای بزرگ ورزشی جهان نیز افزایش دهد. در همین راستان این سازمان در نظر دارد از پتانسیل ورزشکاران معروف از جمله کریستیانو رونالدو و محبوبیت آنها بهره ببرد. طبق گزارش نشریه تلگراف انگلیس، رونالدو در صورت پذیرش پیشنهاد سعودی‌ها می‌توانست 6 میلیون یورو در سال درآمد کسب کند، پیشنهادی که مشابه آن به لیونل مسی، کاپیتان تیم ملی آرژانتین نیز ارائه شده است.

از زمان ماجرای قتل جمال خاشقچی خبرنگار مخالف دولت سعودی در  استانبول، کمپین‌های فراوانی در اعتراض به اعطای میزبانی عربستانی‌ها از تورنمنت‌های ورزشی شکل گرفته چرا که این کشور را به نقض حقوق بشر متهم شده است. به همین دلیل عربستانی‌ها برای تغییر ذهنیت مردم نسبت به این کشور به شهرت و محبوبیت ستاره‌های ورزشی جهان متوسل شده‌اند که رونالدو هم یکی از آنها بود اما او حاضر به انجام چنین کاری نشده است. البته تا این لحظه هنوز هیچ یک از نمایندگان حقوقی رونالدو و مسی درباره پیشنهادهای دریافتی از سوی سعودی‌ها اظهارنظری رسمی انجام نداده‌اند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: