کد خبر: ۴۸۳۵۸۰
زمان انتشار: ۱۵:۲۰     ۱۴ بهمن ۱۳۹۹
خبرهای ناگوار از بیمارستان فرهیختگان و نگرانی هواداران پرسپولیس و استقلال؛
درگذشت علی انصاریان خبری نیست که بتوان به سادگی منتشرش کرد. پزشکانش هم از تایید آن واهمه دارند و جامعه توانایی پذیرش سوگ یک ستاره دیگر را ندارد. باورش هم بعد از فوت میناوند بسیار دشوار است. شاید دعای میلیون‌ها نفر معجزه کند!

به گزارش پایگاه 598، درگذشت علی انصاریان خبری نیست که بتوان به سادگی منتشرش کرد. پزشکانش هم از تایید آن واهمه دارند و جامعه توانایی پذیرش یک سوگ دیگر را ندارد.

به گزارش «تابناک ورزشی»؛ باورش دشوار است که دومین پیشکسوت نامدار فوتبال ایران هم تنها به خاطر حضور در یک برنامه به عنوان مهمان به ویروس خطرناک مبتلا شده و جان خود را از دست داده باشد.

جدال نفسگیر علی انصاریان با مرگ / میلیون‌ها ایرانی به مدافع جنگنده فوتبال: بلند شو

ابتدا مهرداد میناوند و حالا علی انصاریان که رسانه‌ها برخلاف خیلی از موارد علاقه ای به انتشار سریع‌تر آن پیش از رقبا ندارند. اما علی انصاریان حالا تحت نفس مصنوعی است و به اصطلاح پزشکی به کما رفته است؛ حالتی که بازگشتش تنها با خداوند و اراده اوست.

کرونا باز هم دارد یک قربانی مشهور می‌گیرد و جامعه همچنان خطر این دشمن بی صدای انسان را جدی نگرفته است. خطری که اطراف همه ما پرسه می‌زند و هرلحظه می‌تواند به جسم ما یورش برده و ما را روی پل ببرد، حتی هر مقدار که جوان و قوی باشیم.

وخامت حال علی انصاریان با مصاحبه امروز صبح پزشک معالجش جدی شد و هواداران او و پرسپولیس، با آن جملات ناامیدکننده تصور می‌کنند یک بازیکن متعصب و جنگنده دیگر خود در تاریخ باشگاه را از دست داده اند اما فعلا نمی‌خواهند خبر را رسمی کنند. صبح امروز می‌گفتند زنده ماندن او یک معجزه لازم دارد؛ آیا این معجزه رخ داد؟

بسیار دردناک خواهد بود؛ مرگ ستاره ای جوان در اوج امید به زندگی و لذت بردن از روزهایی که برایش زحمت کشیده. خانواده اش هم حالا دارند آماده پذیرش این واقعیت می‌شوند و مصاحبه همسر خواهر علی انصاریان خود نشان‌دهنده عمق اندوه و حزن آنها از اتفاقی است که برای انتشارش توانی وجود ندارد.

 

پیشکسوت محبوب فوتبال ایران که این روزها در بیمارستان فرهیختگان بستری شده است با توجه به وضعیت وخیمی که دارد، باعث شده میلیون ها طرفدار فوتبال پیگیر شرایط سلامتش شوند.

گفته می‌شد حال علی رو به بهبودی است اما معلوم نیست ناگهان چه شده که پزشک تیم معالج می‌گوید کار از دستشان خارج شده و شرایط اصلا مناسب نیست.

چه کاری می‌شود برای انصاریان انجام داد؟ آیا از اساس فرصتی برای انجام کاری باقی مانده است؟ 

یقینا نگران ترین انسان روی کره زمین امروز و روزهای اخیر، مادر علی انصاریان است که همه عشق و علاقه این ستاره بود.

جدال نفسگیر علی انصاریان با مرگ / میلیون‌ها ایرانی به مدافع جنگنده فوتبال: بلند شو

بر خلاف اخبار خوش روزهای قبل از بیمارستان فرهیختگان مبنی بر بهبود نسبی حال علی انصاریان حالا جملاتی به گوش می‌رسد که چندین نفر از علاقه مندان و همبازیانش از جمله علی کریمی را راهی بیمارستان کرد تا بیرون درب ورودی انتظار خبری را بکشند که تکذیب کننده پایان زندگی او باشد.

خشک شدن ۹۰درصد ریه علی انصاریان و اطلاعات و جزییاتی که یکی یکی به جامعه منتقل می‌شود، نشان می‌دهد که باید بطور جدی نگران رسیدن خبری بود که کسی دوست ندارد بشنود. مهرداد میناوند و علی انصاریان برای هواداران پرسپولیس جزو محبوب ترین ستاره های دهه قبل بودند و حالا چنین سرنوشتی برایشان باورپذیر نیست.

خواب مصنوعی انصاریان و دعای هواداران

با کاهش سطح اکسیژن خون علی انصاریان از روز گذشته، حال او وخیم شده است. اخبار رسیده از بیمارستان فرهیختگان حکایت از کاهش شدید سطح اکسیژن خون علی انصاریان دارد. دیشب تنفس از ریه برای او ممکن نبوده و انصاریان برای تنفس از طریق ونتیلاتور به خواب مصنوعی رفته است.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۳
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها