نشانی پایگاه خبری ‌۵۹۸ درفضای مجازی: اینستاگرام: https://www.instagram.com/hashtag_598                                  ایتا: https://eitaa.com/www_598_ir                                       توییتر: Twitter.com/www_598_ir                                       تلگرام: telegram.me/www_598_ir              
آخرین اخبار
کد خبر: ۴۸۴۸۰۸
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۴
مقدماتی جام جهانی؛
کنفدراسیون فوتبال آسیا به صورت رسمی میزبان های ادامه مسابقات مرحله گروهی انتخابی جام جهانی 2022 را اعلام کرد. در گروه C که تیم ملی ایران حضور دارد، بحرین میزبان ادامه مسابقات شد. در حالیکه از چند روز پیش خبر میزبانی بحرین به شکل غیررسمی مطرح شده بود، AFC امروز میزبانی بحرین را رسما اعلام کرد.
به گزارش پایگاه 598، کنفدراسیون فوتبال آسیا به صورت رسمی میزبان های ادامه مسابقات مرحله گروهی انتخابی جام جهانی 2022 را اعلام کرد.

در گروه C که تیم ملی ایران حضور دارد، بحرین میزبان ادامه مسابقات شد. در حالیکه از چند روز پیش خبر میزبانی بحرین به شکل غیررسمی مطرح شده بود، AFC امروز میزبانی بحرین را رسما اعلام کرد.

میزبان های گروها به شرح زیر است:
گروه A: چین میزبان شد
گروه B: کویت میزبان شد
گروه C: بحرین میزبان شد(ایران، بحرین، عراق؛ کامبوج و هنگ کنگ)
گروه D: عربستان میزبان شد
گروه E: قطر میزبان شد
گروه F: ژاپن میزبان شد
گروه G: امارات میزبان شد
گروه H: کره جنوبی میزبان شد

بحرین در حالی به عنوان میزبان اعلام می شود که تیم ایران 3 بازی از 4 بازی دور رفت در گروه C از جمله بازی با عراق و بحرین را میهمان بوده و حالا در بازی های برگشت از امتیاز میزبانی محروم است و همین کار صعود ایران به مرحله بعدی را دشوارتر می کند.

تیم ملی ایران در حال حاضر پایین تر از عراق و بحرین در رتبه سوم ایستاده و برای صعود به مرحله بعد باید هر 4 بازی دور برگشت را پیروز شود.

ایران در گروه C این مسابقات با تیم‌های عراق، بحرین، هنگ‌کنگ و کامبوج همگروه است و با ۶ امتیاز در جایگاه سوم جدول جدول قرار دارد. طبق اعلام کنفدراسیون فوتبال آسیا، بازی این گروه از خرداد سال ۱۴۰۰ آغاز خواهد شد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: