کد خبر: ۴۸۶۰۰۱
زمان انتشار: ۱۵:۳۱     ۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۰
معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به نقش و فعالیت‌های شهید سردار سرتیپ حجازی در سال‌های انقلاب اسلامی اشاره کرد.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از تسنیم: معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به نقش و فعالیت‌های شهید سردار سرتیپ حجازی در سال‌های انقلاب اسلامی اشاره کرد.

سردار سرتیپ محمدرضا نقدی معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران گفت: سردار حجازی از سنگرداران اصیل انقلاب و سال‌های قبل از انقلاب و به‌دنبال تحقق فرمایشات حضرت امام خمینی رحمة الله علیه بودند.

وی سردار حجازی را یکی از محور‌های اساسی استان اصفهان برای مقابله با منافقین عنوان کرد و افزود: پس از حمله سراسری رژیم بعث عراق به خاک کشورمان ایشان جانشین فرمانده سپاه قدس در جبهه‌ها بودند و نقش مهمی در طراحی عملیات‌ها داشتند.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران با بیان اینکه سردار حجازی در زمان مدیریت و فرماندهی خود در نیروی مقاومت بسیج، این نیرو را به نقطه اوج قدرت خود رساندند، تصریح کرد: آمریکا پس از حمله به افغانستان و عراق به‌دنبال حمله به ایران بود، اما باید پرسید که؛ چرا این کار را نکرد؟ باید گفت یکی از دلایل آن، این بود که سردار حجازی بیش از ۱۵۰۰ گردان رزمی بسیج را در سراسر کشور آموزش داد و تجهیز کرد و همه آن‌ها آمادگی کامل در برابر هر نوع حمله‌ای داشتند.

سردار نقدی در بخش دیگری از سخنان خود به نقش سردار حجازی در تجهیز نیرو‌های مقاومت منطقه پرداخت و اظهار داشت: سردار حجازی در تجهیز نیرو‌های مقاومت به موشک و پهپاد نقشی کلیدی داشتند.


نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها