کد خبر: ۴۸۷۸۵۶
زمان انتشار: ۱۳:۴۷     ۲۵ خرداد ۱۴۰۰
کاندیدای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری با بیان اینکه۴۰ درصد سپرده مردم در بانک‌ها به تهران آمده تبدیل به ارز شده و از کشور خارج می‌شود گفت: چرا باید تهران استان‌های کشور را استثمار کند؟
به گزارش پایگاه 598 به نقل از ایسکانیوز، محسن رضایی میرقائد در گفت‌وگوی تلویزیونی در شبکه استانی کرمان با بیان اینکه هنر امام خمینی (ره) این بود که همه ایرانیان را دور هم جمع کرد و ملت ایران دوباره روی پای خود ایستاد اظهار داشت: امروز نیز دوباره می‌خواهیم ملت ایران قیام کرده و روی پای خود بایستند.

 محسن رضایی: به پارتی‌بازی و بی‌عدالتی پایان می‌دهم

وی با یادآوری اینکه امام خمینی (ره) در انقلاب اسلامی ایران همه اقوام و استان‌ها را دور هم جمع کرد و نه شرق و نه غرب نتوانستند مقابل ایران بایستند و بار دیگر در جنگ تحمیلی ایران را متحد کرده و دشمنان را به زباله‌دان تاریخ فرستاد، افزود: امروز نیز برای بار دیگر ملت ایران باید قیام فرهنگی و اقتصادی کرده برای زندگی بهتر به صحنه بیایند.

کاندیدای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری با اشاره به تشکیل دولت وحدت ملی گفت: همه ملت ایران، ایرانی هستند و ما در این کشور شهروند درجه یک، دو و سه نداریم.

وی با بیان اینکه انتخابات در ایران مهندسی شده نیست و با رای شما مردم ایران در پای صندوق‌های رای رقم می‌خورد بیان کرد: همه با هم باید حرکت کنیم تا ایران و زندگی، ثروت و قدرت این کشور برای همه باشد و دوباره همه استان‌ها و اقوام ایرانی باید به صحنه بیایند.

رضایی با اشاره به اینکه ما در کشور مناطق اقتصادی درست می‌کنیم تصریح کرد: چرا باید 40 درصد سپرده مردم در بانک‌ها استان‌های به تهران آمده تبدیل به ارز شده و از کشور خارج شود؟ چرا باید تهران همه استان‌ها را استثمار کند و خارج از ایران تهران را؟

وی با بیان اینکه دولت ما دولت اقدام و تحول است و برای هر استان نسخه همان استان نوشته شده گفت: در دولت ما هر استانی نسخه خودش را دارد و نوشتن نسخه واحد برای همه استان‌ها نشانه نادیده گرفتن استعدادها، ظرفیت‌ها و توانایی‌های هر استانی است البته بعضی مسائل عمومی است مانند یارانه 450 هزار تومانی.

کاندیدای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری با اشاره به اینکه این کافی نیست و ما اختیارات تصمیم‌سازی و تصمیم‌گیری را به هر استانی داده و قطب‌ها و مناطق اقتصادی در کشور ایجاد می‌کنیم بیان کرد: استان‌های ما توانایی‌های زیادی دارند و بسیاری از کشورهای اروپایی کوچک‌تر و کمتر از استان‌های ما هستند.

وی با بیان اینکه در دولت اقدام و تحول همه ملت ایران را به صحنه آورده و تمام ایران تبدیل به کارگاه‌های بزرگ اقتصادی می‌شود گفت: در این دولت شور و نشاط در کشور بوجود آورده، آزادی‌های اجتماعی در چارچوب قانون ایجاد کرده، به جوانان اجازه فعالیت داده، به آنها آموزش می‌دهیم و مهارت می‌آموزیم و با کمک همه ملت ایران، کشور را قله‌ها موفقیت می‌رسانیم و دوباره کارهای بزرگی چون آزادسازی خرمشهر انجام می‌دهیم.

رضایی با اشاره به اینکه دولت ما بار دیگر می‌خواهد وحدت ملی ایجاد کرده و چپ و راست کردن، پارتی‌بازی و بی‌عدالتی باید کنار رود افزود: آیا بیرون کردن فقر و گرانی و بیکاری و تبعیض ارزشش کمتر از بیرون کردن سربازان بعثی از خاک کشور است.

وی با بیان اینکه برای رسیدن به این ایده بزرگ چند خطی مشی داریم عنوان کرد: استانداران هر استان از مردم همان استان انتخاب می‌کنیم و مجمعی از نخبگان همان استان، استاندارانی را به ما پیشنهاد داده و ما از فرزندان آن سرزمین استانداری را انتصاب کرده و با استانداران اختیارات می‌دهیم.

کاندیدای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری با اشاره به اینکه استانداران را ه حال خود رها نکرده و با کارهای پژوهشی و با همه توان پشت سر استانداران و مناطق خود هستیم و آنها را حمایت و هدایت می‌کنیم افزود: در دولت ما توجه به اقشار آسیب‌پذیر جامعه چون معلمان، کارگران و کارمندان در اولویت است.

وی با بیان اینکه نهضت بزرگ خانه سازی ایرانیان را راه می‌اندازیم ادامه داد: امروز یک خانه 80 متری 320 میلیون تومان تمام می‌شود که 10 درصد آن آورده خود مردم و مابقی آن را بانک‌ها وام می‌دهند و همان خانه ضمانت پرداخت اقساط آن است.

رضایی با اشاره به اینکه این مدل خانه‌دار شدن در غرب اجرا می‌شود گفت: چرا برخی افکار غربی را به کشور می‌آورند اما تجارب مفید غرب را به ایران نمی‌آورند و اگر نهضت مسکن سازی را راه بیندازیم 300 صنعت پشت سر آن راه می‌افتد که از جمله آنها می‌توان به صنایع درب و پنجره‌سازی، سیمان، کاشی و سرامیک اشاره کرد.

وی با بیان اینکه اسفا از گروه‌های سیاسی که همیشه سرگرم دعواهای سیاسی با خودشان هستند درحالی که باید به فکر مردم ایران باشند افزود: اجازه نمی‌دهیم نان قرضی، زباله‌گردی و کوله‌بری بر قامت ملت ایران بنشیند و حفظ کرامت ملت ایران مهمترین اقدام دولت من است.

کاندیدای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری با اشاره به اینکه حفظ آبرو و حیثیت و نشاط و شادی مهمترین آرزوی دولت من است ادامه داد: ازدواج جوانان، حقوق خانه‌داری برای دولت من مهم است.

وی با بیان اینکه زنانی که در خانه کار می‌کنند و زحمت خانه و خانه‌داری و تربیت فرزند را به عهده دارند برای ما ارزشمند هستند گفت: این بانوان شش ماه آموزش دیده و پس از آن با اولویت مادرانی که دو فرزند دارند به آنها حقوق پرداخت می‌شود.

کاندیدای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری به رونق کسب و کارهای خانگی و رونق اقتصادی از پایین به بالا اشاره کرد و گفت: مسأله من دولت من حفظ کرامت خانواده‌ها ایرانی است.


نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها