آمار عبور شمار کرونایی‌های جهان از ۱۸۸ میلیون +جدول
کد خبر: ۴۸۹۲۲۳
زمان انتشار: ۱۲:۴۷     ۲۲ تير ۱۴۰۰
طبق آخرین آمار جهانی در شب گذشته با ابتلای بیش از ۳۹۵ هزار نفر به ویروس کرونا در جهان، شمار مبتلایان به ۱۸۸ میلیون و ۸۰ هزار نفر رسید.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از تسنیم، بر اساس آخرین آمار جهانی پایگاه اطلاعاتی "worldometer" تا صبح امروز ۱۸۸ میلیون و ۸۰ هزار و ۲۳ نفر در جهان به ویروس کرونا (کووید۱۹) مبتلا شده‌اند که از این تعداد، ۴ میلیون و ۵۵ هزار و ۸۷۱ نفر جان خود را از دست داده‌اند.

از مجموع تعداد مبتلایان در جهان، تاکنون ۱۷۲ میلیون و ۱۳ هزار و ۷۹۷ نفر بهبود یافته و توانسته‌اند این بیماری را شکست دهند.

کشور آمریکا با بیشترین تعداد مبتلایان در جهان با افزایش ۱۴ هزار و ۷۱۵ مبتلا در ۲۴ ساعت گذشته، به مجموع ۳۴ میلیون و ۷۶۶ هزار و ۴۰۴ مبتلا رسیده است؛ تاکنون ۶۲۳ هزار و ۲۹ آمریکایی مبتلا به کووید۱۹ در این کشور جان خود را از دست داده‌اند.

کشور هند پس از آمریکا در رده دوم جهان قرار دارد که با افزایش ۳۰ هزار و ۸۲۷ مبتلا در ۲۴ ساعت گذشته، به مجموع ۳۰ میلیون و ۹۰۷ هزار و ۲۸۲ مبتلا رسیده است. در این کشور تاکنون ۴۰۹ هزار و ۳۳۸ نفر جان خود را بر اثر ابتلا به کرونا از دست داده‌اند.

کشور برزیل به عنوان سومین کشور جهان با افزایش ۱۷ هزار و ۳۱ مبتلا در ۲۴ ساعت گذشته، به مجموع ۱۹ میلیون و ۱۰۶ هزار و ۹۷۱ مبتلا رسیده است. در این کشور تاکنون ۵۳۴ هزار و ۳۱۱ نفر جان خود را بر اثر ابتلا به کرونا از دست داده‌اند.

کشورهای فرانسه، روسیه, ترکیه، انگلیس و آرژانتین نیز به ترتیب با ۵ میلیون و ۸۱۳ هزار و ۸۹۹، ۵ میلیون و ۸۰۸ هزار و ۴۷۳، ۵ میلیون و ۴۸۶ هزار و ۹۵۹، ۵ میلیون و ۱۵۵ هزار و ۲۴۳ و ۴ میلیون و ۶۶۲ هزار و ۹۳۷ نفر مبتلا در رده‌های چهارم تا هشتم جهان قرار گرفته‌اند.

همچنین کشورهای کلمبیا با ۴ میلیون و ۵۳۰ هزار و ۶۱۰ مبتلا و ایتالیا نیز با ۴ میلیون و ۲۷۲ هزار و ۱۶۳ نفر مبتلا در رده‌های نهم و دهم جهان قرار دارند.

از لحاظ تعداد بهبود یافتگان نیز کشورهای هند، آمریکا و برزیل به ترتیب با ۳۰ میلیون و ۵۶ هزار و ۱۳۰، ۲۹ میلیون و ۲۷۴ هزار و ۳۴۹ و ۱۷ میلیون و ۶۶۶ هزار و ۶۵۴ نفر بهبود یافته در رده‌های اول تا سوم قرار دارند.

جدول زیر آخرین تغییرات تعداد مبتلایان،‌ فوتی‌ها و بهبودیافتگان کرونا در سطح جهان را (مربوط به ۱ ساعت گذشته) نشان می‌دهد:

 

عبور شمار کرونایی‌های جهان از ۱۸۸ میلیون +جدول

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها