آمار سنگین‌ترین صف‌های خرید و فروش سهام امروز 23 تیر +جدول
کد خبر: ۴۸۹۲۸۸
زمان انتشار: ۱۰:۳۷     ۲۳ تير ۱۴۰۰
خالص سفارشات فروش سهام در بورس امروز به ۸۲۰میلیارد تومان می‌رسد، برتری سمت عرضه در «انبوه سازی، املاک و مستغلات» بیش از سایرین بود و حجم صف محصولات کاغذی لطیف به ۹.۸درصد کل تعداد سهام آن می‌رسد.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از اقتصاد آنلاین، در ساعت ۹ و ۳۰دقیقه جمع صف‌های خرید حدود ۴۲۰میلیارد تومان و ارزش کل صف‌های فروش هزار و ۲۳۵میلیارد تومان بوده است، بدین ترتیب خالص سفارشات فروشی که در سیستم معاملات ثبت شده به ۸۲۰میلیارد تومان می‌رسد.

تا این ساعت بیشترین عرضه در صفوف فروش «دی»، «غدام» و «سنیر» به چشم می‌خورد به طوری که فقط برای سهام بانک دی بیش از ۱۱۰میلیارد تومان سفارش فروش وجود دارد. بیشترین تقاضا نیز در صفوف خرید «لطیف»، «کالا» و «زفکاح» در نوبت انتظار است.

ارزش ۱۰صف خرید برتر بورس و فرابورس در مجموع ۳۱۰میلیارد تومان (۷۴درصد کل) و ۱۰صف فروش برتر ۵۳۰میلیارد تومان (۴۳درصد کل) می‌شود، همچنین حجم صف‌های خرید در ۹نماد و حجم صف‌های فروش در ۳۵نماد بیش از ۱۰میلیارد تومان بوده است؛ گفتنی است حجم صف محصولات کاغذی لطیف به ۹.۸درصد کل تعداد سهام آن می‌رسد.

«انبوه سازی، املاک و مستغلات» کم اقبال‌ترین صنعت امروز با خالص سفارش فروش حدود ۱۷۵میلیارد تومان است و پس از آن گروه «سایر محصولات کانی غیرفلزی» قرار دارد که برآیند سفارشات فروش آن ۱۱۵میلیارد تومان می‌شود.  همچنین در طرف دیگر معاملات «محصولات کاغذی» با تقاضای ۱۲۵میلیارد تومانی همراه شد.

این جدول حدود ۳۷درصد از هزار و ۶۵۰میلیارد تومانی که در صف خرید یا فروش قرار گرفته‌اند را تشکیل می‌دهد. در مجموع هزار و ۶۵میلیارد تومان سهام خرید و فروش شده که نسبت صف‌ها به آن ۱۵۵درصد است و با فرض معامله کامل صف‌ها ارزش معاملات به دو هزار و ۷۲۰میلیارد تومان خواهد رسید.

سنگین‌ترین صف‌های خرید و فروش سهام امروز 23 تیر +جدول

سنگین‌ترین صف‌های خرید و فروش سهام امروز 23 تیر +جدول

اخبار ویژه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۱
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها