نشانی پایگاه خبری ‌۵۹۸ درفضای مجازی:   ایتا: https://eitaa.com/www_598_ir                                       توییتر: Twitter.com/www_598_ir                                       تلگرام: telegram.me/www_598_ir

      
کد خبر: ۴۹۰۳۲۶
زمان انتشار: ۱۲:۱۸     ۱۳ مرداد ۱۴۰۰
روابط عمومی بسیج دانشجویی قم خبر داد:
جمعی از دانشجویان دانشگاه های استان قم با هدف آشنایی با برترین سطح فناوری از یک مجموعه صنعتی لبنی بازدید بعمل آوردند.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از خبرگزاری بسیج از قم، دانشجویان بسیجی استان قم در ادامه بازدید‌های یک روزه جمعی از دانشجویان دانشگاه‌های استان از موفق‌ترین کارخانجات، شرکت ها، مجموعه‌های دانش بنیان و... با هدف آشنایی با برترین سطح فناوری و تکنولوژی موجود در استان و معرفی مجموعه‌های موفق استان به دانشجویان و نسل جدید جوان کشور در راستای القای روحیه ما می‌توانیم و اتکا به توان داخلی از یک مجموعه صنعتی لبنی بازدید بعمل آوردند.

اردوی راهیان پیشرفت بسیج دانشجویی دانشگاه های استان قم

در این بازدید مهندس شرف الدین مدیر کنترل و کیفیت کارخانه بسیجیان را همراهی نمودند و از روند تعیین دام‌های سالم و عقد قرار داد با دامداری موفق استان، دریافت شیر و آزمایشات کنترل کمی و کیفی دقیق بارمیکروبی، PH شیر و... توسط آزمایشگاه کارخانه، ورود شیر تایید شده به خط تولید، انجام فرآیند پاستوریزه و همونیژه کردن شیر، فرآوری شیر براساس اولویت کارخانه به خط تولد‌های متفاوت ازجمله شیر کم چرب و پرچرب، انواع ماست: کم چرب، پرچرب، موسیر و... انواع دوغ طعم دار، انواع پنیر، خامه، وضعیت نگه داری و بسته بندی مکانیزه اطلاعات جامعی ارائه نمود.

در پایان دانشجویان با مدیران بخش‌های دیگر دیدار نمودند که ایشان از وضعیت فعلی کشور و وجود دلالان گله‌مند بودند، اما با موفقیت‌های کارخانه در زمینه راه اندازی بخش‌های جدید در سال سخت گذشته و استفاده از ظرفیت علمی فارغ التحصیلان جدید، تکنولوژی روز، در رقابت با سایر تولیدکنندگان قرار دارند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها