کد خبر: ۴۹۰۳۷۵
زمان انتشار: ۱۳:۱۵     ۱۴ مرداد ۱۴۰۰
توسط نشر علي؛
رمان «رقص تاس» نوشته زیبا سلیمانی توسط انتشارات علي منتشر و راهی بازار نشر شد.

رمان رقص تاس زیبا سلیمانی منتشر شدبه گزارش سرویس فرهنگی پایگاه 598، رمان «رقص تاس» نوشته زیبا سلیمانی به تازگی توسط انتشارات علي منتشر و راهی بازار شد. زیبا سلیمانی نویسنده و ترانه سرا، متولد 25شهریور سال 1366 کارشناس حسابداری، متاهل و داری دو فرزند است.

رمان رقص تاس، داستان رزانا دیار سر تیم گروه مهندسیت که ساخت هتل بزرگی را در جزیر‌ه‌ی کیش بر عهده گرفته است. در جریان آغاز پروژه، متوجه حضور همسر سابقش، رامان آواکیان به عنوان سرمایه‌گذار پروژه می‌شود. ماجرا با کاوش میان گذشته و حال این زوج رقم‌ می‌خورد که در این بین دیدار اتفاقی رزانا دیار با سپهرکاویانی که گذشته‌ی پر مخاطره‌ی با او داشته، برگ تازه‌ی از حوادث را به دل این قصه اضافه می‌کند و هر چه او در واکاوی گذشته پیش می‌رود هیولای درون انسان‌ها برای او بیش از بیش آشکارتر می‌شود اینکه طمع، زیاده‌خواهی و جاه طلبی تا کجا می‌تواند در رشد هیولای درون بشریت، این معضل بزرگ و جهان شمول، موثر است بحثی است که در رقص تاس به آن پرداخته می‌شود.

از دیگر آثار زیبا سلیمانی، "ماه غروب می‌کند" توسط نشر شقایق در سال 1396 و "رمان شیدای" سال 1399 از نشر علی به چاپ رسيده است.

باقي آثار وی "دونه ی الماس"، "مهكام و فورهند" در دست چاپ هستند و به زودي از نشر علي روي گيشه خواهند آمد.

وی در حال حاضر در حال تأليف رمان "بوي جنگلهاي افر" می باشد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها