نشانی پایگاه خبری ‌۵۹۸ درفضای مجازی:   ایتا: https://eitaa.com/www_598_ir                                       توییتر: Twitter.com/www_598_ir                                       تلگرام: telegram.me/www_598_ir

      
کد خبر: ۴۹۰۵۵۲
زمان انتشار: ۰۸:۵۱     ۲۰ مرداد ۱۴۰۰
پیراهن شماره ۳۰ بر تن لئو؛
ستاره آرژانتینی پیشین تیم فوتبال بارسلونا یک روز پس از وداع با هواداران آبی اناری به تیم پاری‌سن‌ژرمن پیوست.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از تسنیم، گمانه‌زنی‌ها درباره پیوستن لیونل مسی به تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن، خیلی زود به حقیقت پیوست و باشگاه فرانسوی در آخرین ساعت سه‌شنبه شب، اعلام کرد که ستاره آرژانتینی سابق بارسلونا پای برگه قرارداد دو ساله خود با تیم پایتخت فرانسه را امضا کرده تا پس از 21 سال حضور در باشگاه بارسلونا، در سال‌های پایانی دوران بازیگری‌اش، بازی با پیراهنی جز بارسلونا را هم تجربه کند.

لیونل مسی رسماً به پاری‌سن‌ژرمن پیوست + عکس

قرارداد مسی با ‌PSG دو ساله با امکان تمدید برای سال سوم است که به این ترتیب امکان دارد او تا 37 سالگی در پارک دو پرنس بماند.

لیونل مسی در اولین اظهاراتش پس از امضای قرارداد با پاری‌سن‌ژرمن گفت: من برای آغاز یک دوره جدید در دوران بازیگری‌ام در پاریس بسیار انگیزه و اشتیاق دارم. باشگاه و رویکردش، دقیقاً مطابق اهدافی است که من دنبال می‌کنم. می‌خواهم تمام تلاشم را انجام دهم تا برای این باشگاه و هوادارانش افتخارات بزرگی کسب کنم. بی‌صبرانه منتظر رفتن به پارک‌دوپرنس و بازی در آنجا هستم.

لیونل مسی رسماً به پاری‌سن‌ژرمن پیوست + عکس

لیونل مسی رسماً به پاری‌سن‌ژرمن پیوست + عکس

مسی که به دلیل ناتوانی باشگاه بارسلونا در پرداخت حقوقش و سقف تعیین شده از سوی لالیگا برای باشگاه‌ها به جهت پرداخت حقوق به بازیکنانش، نتوانست قرارداد جدیدی با آبی‌و‌اناری‌ها منعقد کند و برخلاف میلش مجبور به ترک نوکمپ شد، عصر سه‌شنبه به همراه خانواده و پدرش با هواپیمای شخصی به پاریس سفر کرد و پس از انجام تست پزشکی باشگاه قراردادش را که به موجب آن در هر فصل 40 میلیون یورو حقوق می‌گیرد، امضا کرد.

پاری‌سن‌ژرمن با جذب مسی بعد از 30 سال بازیکنی را به خدمت می‌گیرد که توپ طلا کسب کرده است. آخرین بار سال 1991 بود که باشگاه فرانسوی با ژان پیر پاپن قرارداد بست.

لیونل مسی رسماً به پاری‌سن‌ژرمن پیوست + عکس

لیونل مسی رسماً به پاری‌سن‌ژرمن پیوست + عکس

لیونل مسی رسماً به پاری‌سن‌ژرمن پیوست + عکس

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها