کد خبر: ۴۹۱۲۲۹
زمان انتشار: ۱۲:۴۹     ۰۶ شهريور ۱۴۰۰
با بهره برداری از سالن عروجیان، بیش از ۱۴۰ واحد سردخانه کوتاه مدت و ۱۱۰۰ واحد سردخانه بلند مدت به ظرفیت سردخانه‌های بهشت زهرا (س) افزوده خواهد شد.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از خبرگزاری دانشجو، سید مجید غمخوار مدیرعامل سازمان عمرانی مناطق شهرداری تهران با بیان آنکه سالن عروجیان بهشت زهرا (س) در زمینی به مساحت حدود ۸۳۰۰ مترمربع و زیربنای نزدیک به ۷۴۰۰ مترمربع در دو طبقه زیرزمین و همکف در حال احداث است، یادآور شد: این پروژه شامل ۲۴ واحد فضای شستشوی متوفی، ۱۴۴ واحد سردخانه کوتاه مدت و ۱۱۰۰ واحد سردخانه بلند مدت است.

وی با اعلام رو به اتمام بودن عملیات خاکبرداری سالن عروجیان، از پیشرفت قابل ملاحظه عملیات آرماتوربندی، قالب‌بندی و بتن ریزی فونداسیون خبر داد و گفت: عملیات اجرای ستون‌ها و اسکلت ساختمان، متعاقب تکمیل فونداسیون آغاز خواهد شد.

گفتنی است همه گیری ویروس کرونا، نیاز به طراحی و ساخت فضای تطهیر ویژه متوفیان دارای بیماری‌های عفونی به صورت ایزوله را ضروری ساخته و از این رو احداث سالن تطهیر جدید پس از طراحی توسط سازمان مشاور فنی و مهندسی شهر تهران، توسط سازمان عمرانی مناطق شهرداری تهران در دستور کار قرار گرفته است.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها