نشانی پایگاه خبری ‌۵۹۸ درفضای مجازی:   ایتا: https://eitaa.com/www_598_ir                                       توییتر: Twitter.com/www_598_ir                                       تلگرام: telegram.me/www_598_ir

      
کد خبر: ۴۹۲۵۷۶
زمان انتشار: ۱۲:۲۲     ۳۰ شهريور ۱۴۰۰
نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی از آغاز ثبت نام مسکن خبرنگاران خبر داد.

به گزارش پایگاه 598، عباس مقتدایی، نماینده مردم اصفهان، در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: چندی پیش در مجلس در قالب تذکری به وزرای راه و شهرسازی و فرهنگ و ارشاد اسلامی مطالبی در خصوص تأمین مسکن خبرنگاران و حل اختلاف بین این دو وزارتخانه مطرح کردم و وزارت راه و شهرسازی با پیگیری مصرانه این موضوع در پاسخی اعلام کرد که ما بارها اعلام آمادگی کرده و حتی تفاهم نامه نیز آماده است ولی همچنان وزارت فرهنگ اقدام لازمی انجام نداده است.

وی افزود: در همین راستا مکاتبه‌ای با وزیر جدید ارشاد انجام دادم و از وی خواستم که عدم اهتمام وزیر قبلی را جبران کند و مسکن خبرنگاران را در دستور کار قرار دهد.

نماینده مردم اصفهان تاکید کرد: اعلام نموده بودم، حالا که تفاهم نامه امضا شده و همه اقدامات صورت گرفته، هر ساعت تعلل در ثبت نام اصحاب فرهنگ و هنر، ظلم به این قشر عزیز است و وزارت راه با هماهنگی وزارت فرهنگ، کار ثبت نام را آغاز کند.

مقتدایی افزود: متأسفانه اهتمام لازم از سوی وزیر ارشاد قبلی و فعلی در خصوص مسکن خبرنگاران دیده نشد. مشخص است عزم جدی وجود ندارد.

وی مطرح کرد: وقتی عدم اهتمام و بی دقتی وزرای ارشاد را شاهد بودم شخصاً ورود کردم و از دو متولی (معاون مسکن وزارت راه و معاون توسعه مدیریت وزارت ارشاد) خواستم در این خصوص گزارشی بدهند. از گزارش‌ها مشخص بود عزم بالایی در وزارت راه برای کمک به خبرنگاران و هنرمندان وجود دارد و در وزارت ارشاد نیز صرفاً معاون توسعه پیگیر کار است و رئیس صندوق هنر، معاون مطبوعاتی و وزیر اهتمام لازم را نشان ندادند.

نماینده مردم اصفهان افزود: با عنایت به اینکه نباید معطل بی اهتمامی ها شویم، از معاون وزیر راه درخواست کردم راه ثبت نام را ابلاغ کنند که امروز ابلاغ شد.

مقتدایی مطرح کرد: اهالی فرهنگ و هنر با قید فوریت ثبت نام را انجام دهند.

شایان ذکر است ثبت نام در سامانه طرح اقدام ملی مسکن به آدرس اینترنتی Https://tem.mrud.ir از صبح چهارشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ به مدت بیست روز برای ثبت نام ۸۸۸۹ متقاضی معرفی شده در دسترس خواهد بود.

 

ثبت نام مسکن خبرنگاران آغاز شد + لینک سامانه

ثبت نام مسکن خبرنگاران آغاز شد + لینک سامانه

 

منبع: خانه ملت

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها