نشانی پایگاه خبری ‌۵۹۸ درفضای مجازی:   ایتا: https://eitaa.com/www_598_ir                                       توییتر: Twitter.com/www_598_ir                                       تلگرام: telegram.me/www_598_ir

      
کد خبر: ۴۹۲۸۶۳
زمان انتشار: ۱۲:۰۰     ۰۲ مهر ۱۴۰۰
رئیس‌جمهور با بیان "بهره‌برداری از سد کنجانچم مهران با سرعت هرچه تمام‌تر انجام شود" گفت: انجام امور به افزایش سرمایه اجتماعی منجر می‌شود؛ وعده‌دادن برای مردم تاثیرگذار نبوده و منجر به کاهش سرمایه اجتماعی می‌شود.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از تسنیم، آیت الله سید ابراهیم رئیسی صبح امروز و در بدو ورود به ایلام راهی شهرستان مهران شد و بازدید از "سد کنجانچم مهران"  را به صورت میدانی انجام و گفت: بهره برداری از "سد کنجانچم مهران" با سرعت هرچه تمام تر انجام شود.

رئیس‌جمهور گفت: روند عملیات این سد تسریع شود؛ به نحوی که در کوتاه‌ترین زمان ممکن مردم آثار آن در روند افزایش کشت و کار و تولید محصولات کشاورزی را شاهد باشند.

وی با تشکر از زحمات قرارگاه خاتم در ساخت این سد موثر در رونق کشاورزی استان ایلام خاطرنشان کرد: کارها باید انجام شود و نتیجه آن به افزایش سرمایه اجتماعی منجر شود؛ در غیر این‌صورت وعده‌دادن برای مردم تاثیرگذار نبوده و منجر به کاهش سرمایه اجتماعی می‌شود.

آیت‌الله رئیسی با بیان "رها شدن کارهای اجرایی خسارت‌های جدی به دنبال داشته بطوری‌که موجب فرسودگی و کاهش اعتماد اجتماعی می‌شود" تصریح کرد: عدم تحقق طرح‌ها موجب هدر رفتن سرمایه می‌شود، مردم وعده اجرای این طرح را گرفته و تاخیر و عدم تحقق آن موجب هدر رفتن سرمایه می‌شود.

رئیس‌جمهور با اشاره به "بهره‌برداری از سد کنجانچم مهران" اظهار داشت: بر اساس قول مسئولان مربوطه طی 6 الی 7 ماه آینده این طرح اجرایی و ثمره آن توسط مردم حاصل خواهد شد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها