کد خبر: ۴۹۳۲۳۲
زمان انتشار: ۱۲:۴۶     ۰۸ مهر ۱۴۰۰
پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: تغییرات اخیر در استقلال مثبت ارزیابی می شود و امید داریم باشگاه روند موفقی داشته باشد.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از مهر، عبدالعلی چنگیز در خصوص تغییراتی که در باشگاه استقلال به وجود آمده است، گفت: باید این اتفاقات را مثبت ارزیابی کنیم. احمد مددی استعفا داد و مصطفی آجورلو جانشین وی شد؛ فردی که قبلاً در تیم‌های پاس، تراکتورسازی و استیل آذین مدیریت کرده و از تجربه بالایی برخوردار است.

وی ادامه داد: در زمان مددی بین او و سرمربی اختلافات زیادی وجود داشت و این مسئله به استقلال لطمه‌های جبران ناپذیری زد. بنابراین مصلحت بود که برای موفقیت استقلال یا سرمربی یا مدیرعامل کنار گذاشته شوند. با توجه به محبوبیتی که فرهاد مجیدی داشت، طبیعتاً این مددی بود که باید کنار می‌رفت و این اتفاق هم رخ داد و با حضور وزیر ورزش جدید تغییرات صورت گرفت. حالا آجورلو باید مدیریت تیمی را انجام دهد که روزهای سختی را سپری کرده است و هوادارانش به شدت نگران تیم هستند.

مهاجم پیشین استقلال خاطرنشان کرد: همه چیز در استقلال عوض شده است. فرزاد مجیدی به کادر فنی پیوسته، بیژن طاهری که تجربه مربیگری در استقلال را دارد سرپرست تیم شده، فرهاد مجیدی تیمی را در اختیار دارد که خودش بسته است و مدیرعامل هم در یکی دو روز گذشته به شدت از او حمایت کرده، بنابراین باید منتظر اتفاقاتی خوب در استقلال باشیم. باید منتظر بمانیم تا لیگ شروع شود و ببینیم آیا این تغییرات زمینه موفقیت استقلال خواهد شد یا خیر.

چنگیز در مورد تغییراتی که در هیئت مدیره استقلال به وجود آمده است، گفت: پرویز مظلومی و محمد مؤمنی را به خوبی می‌شناسم، آنها هر دو استقلالی هستند، زحمات زیادی برای تیم کشیده اند اما دیگر نفرات را نمی‌شناسم ولی امیدوارم با گذشت زمان چهره آنها برای ما آشناتر شده و آنها بتوانند برای استقلال عملکرد خوبی داشته باشند. باید منتظر کارهای هیئت مدیره باشیم و ببینیم چقدر تلاش می‌کنند تا خواسته‌های تیم را اجابت کنند. اصلی ترین دغدغه آبی پوشان مسائل مالی است و باید امید داشته باشیم با نفوذی که مدیرعامل باشگاه و اعضای هیئت مدیره دارند، این معضل همیشگی فوتبال ما در استقلال برطرف شود.

وی در مورد حمایت همه جانبه آجورلو از فرهاد مجیدی تصریح کرد: طبیعی است که مدیرعامل باتجربه ای چون آجورلو از سرمربی تیمش حمایت کند. این کار می‌تواند آرامش را به اردوی آبی پوشان بازگرداند. استقلالی که روزهای سختی را سپری کرد، شرایط بدی داشت و حالا با حمایت‌های مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره و وحدت و همدلی که بین مجموعه باشگاه به وجود آمده باید منتظر روزهای خوبی برای این تیم باشیم.

چنگیز در پایان خاطرنشان کرد: مدیرعامل استقلال کار سختی در پیش دارد. استقلال یکی از پرطرفدارترین تیم‌ها در آسیاست. آجورلو می‌داند که هواداران از او حمایت خواهند کرد اما اگر نتواند انتظارات را برآورده کند، شرایط برای او هم سخت خواهد شد. بنابراین مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره باید از تمامی تجربیات و ظرفیت‌های خود استفاده کنند تا استقلال بتواند به جایگاه واقعی اش دست پیدا کند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها