نشانی پایگاه خبری ‌۵۹۸ درفضای مجازی:   ایتا: https://eitaa.com/www_598_ir                                       توییتر: Twitter.com/www_598_ir                                       تلگرام: telegram.me/www_598_ir

      
کد خبر: ۴۹۳۷۹۸
زمان انتشار: ۱۳:۲۱     ۱۸ مهر ۱۴۰۰
یک کارشناس سازمان هواشناسی به بررسی وضعیت جوی چند روز آینده کشور پرداخت.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از میزان، فریبا گودرزی کارشناس هواشناسی در مورد آخرین وضعیت آب و هوایی در کشور گفت: در سه روز آینده در استان های اردبیل ،گیلان و غرب مازندران بارش پراکنده را شاهد خواهیم بود.

وی ادامه داد:در روز سه شنبه در کشور جوی پایدار و آسمان صاف و آفتابی را برای بیشتر نقاط کشور شاهد خواهیم بود.

این کارشناس هواشناسی گفت:از روز چهارشنبه بعد ازظهر در برخی نقاط غرب و شمال غرب و دامنه جنوبی البرز بارش باران همراه با رعد برق و وزش بادش دیدی موقتی را شاهد خواهیم بود.

گودرزی در مورد وضعیت جوی کشور در نقاط شرقی گفت:همچنین برای سه روز آینده درنوار شرقی کشور به ویژه منطقه زابل، همچنین بخش‌هایی هم از استان‌های یزد، کرمان و اصفهان وزش باد‌های شدید را داریم که می‌تواند در مناطق مستعد خیزش گردو خاک را به همراه داشته باشد.

وی ادامه داد:به طور کلی به لحاظ دمایی در کل کشور تا پایان هفته روند افزایش دما را شاهد خواهیم بود.

وی افزود:امروز مناطق مرکزی خلیج فارس و همچنین در روز سه شنبه نیمه شرقی دریای عمان مواج است.

وی همچنین در پایان در مورد وضعیت جوی تهران گفت:تهران در روز‌های آتی روند افزایش دما را در پیش خواهد داشت بیشینه دمای پایتخت امروز ۲۱ درجه خواهد بود، همچنین در روز‌های آتی روند افزایش نسبی دما را خواهد داشت.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها