نشانی پایگاه خبری ‌۵۹۸ درفضای مجازی:   ایتا: https://eitaa.com/www_598_ir                                       توییتر: Twitter.com/www_598_ir                                       تلگرام: telegram.me/www_598_ir

      
کد خبر: ۴۹۳۸۷۰
زمان انتشار: ۱۱:۵۲     ۱۹ مهر ۱۴۰۰
رئیس پلیس بین الملل ناجا به تشریح پرونده‌های قاچاق انسان و قمار و شرط بندی که متهمانشان خارج از کشور بودند، پرداخت.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، سردار هادی شیرزاد رئیس پلیس بین الملل ناجا درباره جزئیات قاچاق انسان و دختران جوان که در حوزه شرطبندی و قمار در خارج از کشور فعالیت داشتند و توسط پلیس دستگیر شدند، اظهار کرد: گروه‌هایی که دست به انجام این کارها می‌زنند، عده‌ای را فریب می‌دهند.

وی با بیان اینکه تاکید من بر این است که قبل از وقوع این اتفاقات باید هموطنان حواس خود را جمع کنند تا در دام این افراد نیفتند، گفت: اینکه فردی بیاید و از راه‌های خیلی ساده ما را پولدار کند، به طور قطع کلاهبردار است چرا که چنین مسائلی وجود ندارد و کسی دلش برای ما نمی‌سوزد.

سردار شیرزاد تصریح کرد: تعدادی از شهروندان با مراجعه به پلیس در اینباره اعلام شکایت کردند و پرونده‌ای در قوه قضاییه تشکیل و برای متهمان متواری اعلان قرمز صادر شد.

وی افزود: در پرونده حاتمی هماهنگی‌های بسیاری شکل گرفت تا متهم دستگیر و به کشور استرداد شود، با جلساتی که به صورت آنلاین با مسئولان و پلیس کشور مورد نظر داشتیم، توانستیم متهم را به کشور بازگردانیم.

رئیس پلیس اینترپل ناجا درباره پرونده و نحوه دستگیری الکس، قاچاقچی دختران جوان و استرداد وی به کشور، گفت: مسیر دادگاه وی در حال انجام است، در پرونده الکس به دلیل بین المللی بودن آن ۹ نفر از متهمان مرتبط با پرونده دستگیر و به کشور استرداد شدند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها