کد خبر: ۴۹۴۱۵۱
زمان انتشار: ۱۴:۵۴     ۲۲ مهر ۱۴۰۰
نماینده علی‌آباد کتول در مجلس شورای اسلامی از بررسی لایحه رتبه‌بندی معلمان در جلسه روز یکشنبه هفته آینده پارلمان خبرداد.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از تسنیم، رحمت‌الله نوروزی، عضو هیئت‌رئیسه فراکسیون فرهنگیان مجلس شورای اسلامی، درباره زمان بررسی لایحه رتبه‌بندی معلمان در صحن علنی قوه مقننه، گفت: با توجه به اینکه زمان بررسی طرح تسهیل صدور مجوزهای کسب‌وکار در مجلس قدری طولانی شد بررسی لایحه رتبه‌بندی نیز به تأخیر افتاد.

وی با بیان اینکه روز یکشنبه هفته آینده بررسی لایحه رتبه‌بندی معلمان در دستور کار پارلمان قرار می‌گیرد، ادامه داد: اکثریت نمایندگان درخواست این را دارند که هرچه سریعتر این لایحه تصویب شود حتی برخی از نمایندگان با امضای نامه‌ای که به هیئت‌رئیسه تقدیم کرده‌اند خواستار در اولویت قرار گرفتن بررسی این طرح شدند.

نماینده علی‌آباد کتول در مجلس با اعلام اینکه این لایحه در کمیسیون آموزش و فراکسیون فرهنگیان مورد بررسی قرار گرفته است، اضافه کرد: قانون رتبه‌بندی معلمان در سند تحول بنیادین هم ذکر شده و سازوکارهای آن نیز تعبیه شده است که مجلس نیز بر اساس این سند به بررسی لایحه ارائه‌شده از سوی دولت می‌پردازد.

عضو هیئت رئیسه فراکسیون فرهنگیان مجلس با تأکید بر اینکه نمایندگان اعتقاد دارند نظام رتبه‌بندی باید برای همه فرهنگیان اعم از کادر آموزشی و اداری اجرایی شود که این نشان از نگاه ویژه مجلس به مسئله فرهنگیان است، عنوان کرد: امروز رتبه‌بندی معلمان خواسته بحق و دیرینه فرهنگیان دانست و قطعاً با اجرای این لایحه تحول عظیمی در آموزش و پرورش رخ خواهد داد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها