کد خبر: ۴۹۴۵۱۸
زمان انتشار: ۱۱:۴۶     ۲۸ مهر ۱۴۰۰
سرمربی تیم فوتبال لیورپول در خصوص صحنه جنجالی پایان بازی و دست ندادن دیگو سیمئونه صحبت کرد.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از فارس، شب گذشته در یکی از جذاب‌ترین بازی‌های فوتبال اروپا، تیم فوتبال لیورپول مقابل اتلتیکومادرید به برتری 3 بر 2 رسید تا شاگردان کلوپ با 3 امتیاز ارزشمند به خانه برگردند. در این بازی جذاب مسائل داوری نیز دخیل بود و برخی معتقد هستند که داور باید یک پنالتی در اواخر بازی برای اتلتیکومادرید می‌گرفت ولی با کمک ویدیوچک آن را رد کرد. 

این موضوع داوری و باخت اتلتیکو در ورزشگاه خانگی وندامتروپولیتانو باعث شد تا در انتهای بازی ، سیمئونه با کلوپ دست ندهد و یک جنجال دیگر به پا شود. البته یورگن کلوپ در خصوص این موضوع توضیح جالبی داد و اظهار داشت که اصلا اتفاق بزرگ و مهمی رخ نداده است. 

سرمربی لیورپول در اظهارنظری جالب گفت: پنالتی ما که به شکلی واضح درست بود ولی در خصوص پنالتی اتلتیکو باید بگویم که به نظرم تصمیم داور درست بود. کارت قرمز بدشانسی بازیکن اتلتیکو بود ولی تصمیم درست بود. پایش به صورت فیرمینو برخورد کرد و با اینکه بدشانس بود ولی کارت قرمز درست داده شد. ما در قدیم هم چنین اتفاقاتی را داشتیم و کارت قرمز داده می‌شد. بازی خیلی سختی بود و اصلا برایم مهم نیست که چگونه بردیم. ما به هر شکل آن را بردیم و 3 امتیاز کسب کردیم.

او در خصوص سیمئونه گفت: من این اتفاق را نپسندیدم ولی به نظرم شرایط واضح بود. می‌خواستم با او دست بدهم و اگر بازی بعدی همدیگر را ببینیم قطعا با هم دست خواهیم داد زیرا اصلا اتفاق مهمی نبود. او عصبانی بود، نه از من بلکه از بازی و اتفاقی که در این مسابقه رخ داد. 

فیلم زیر را مشاهده کنید:

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها