کد خبر: ۴۹۵۶۷۱
زمان انتشار: ۱۲:۵۲     ۱۶ آبان ۱۴۰۰
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی مهدی نور علیشاهی را به عنوان سرپرست مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی این وزارتخانه منصوب کرد.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از فارس، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی مهدی نور علیشاهی را به عنوان سرپرست مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی این وزارتخانه منصوب کرد.

در حکم محمد مهدی اسماعیلی خطاب به مهدی نورعلیشاهی آمده است:

"جناب آقای مهدی نورعلیشاهی

با عنایت به تعهد، سابقه کاری و تجربه جنابعالی در حوزه رسانه و نظر به توانمندی و روحیه مکتبی که از آن برخوردارید، به موجب این حکم به عنوان سرپرست مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی منصوب می شوید.

امید است با اتکال به خداوند قادر متعال و بهره گیری از تجربه خبرنگاران فرهنگ و رسانه و ظرفیت نیروی انسانی متعهد و متخصص و با امعان نظر به موارد ذیل در انجام اهداف و ماموریت های مرکز و وظایف محوله قرین توفیق و تایید باشید.

۱ـ انعکاس صادقانه و دقیق از فعالیت ها و عملکرد تمامی ارکان و اجزای تشکیلاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

۲ـ ارتباط فعال و موثر با رسانه‌های جمعی، مطبوعات و به ویژه پایگاه‌ های اطلاع‌رسانی در فضای مجازی

 ۳ـ برنامه ریزی دقیق به منظور دریافت بدون واسطه نظرات، انتقادات و پیگیری‌ های عموم مردم و به طور خاص اهالی فرهنگ و هنر و انتقال به مسئولان وزارتخانه

۴ـ نظارت و هماهنگی میان مراکز و ادارات روابط عمومی در معاونت ها، سازمان ها و مراکز مرتبط با وزارتخانه‌ و نیز ادارات کل استان‌ ها به منظور انجام دقیق وظایف و ماموریت ها

۵ـ  اداره سامانه‌ ها و پایگاه‌‌های اطلاع‌رسانی وزارتخانه

۶ـ برنامه ریزی و انجام امور تبلیغاتی، محیطی و اطلاع رسانی برای همکاران در تمامی رده‌ ها

۷ـ جمع‌آوری و تحلیل انتقادات، پیشنهادات و مطالب مرتبط با وزارتخانه که در رسانه‌‌های مختلف منتشر می‌شود جهت آگاهی مسئولان

انتظار می‌رود گزارش پیشرفت کارها در هر یک از بندها مستمرا به اینجانب ارائه شود.

مزید توفیق جنابعالی را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و تحقق اهداف دولت مردمی ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) و رهبری داهیانه حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای (مدظله العالی) از خداوند منان خواستارم."

گفتنی است، مهدی نورعلیشاهی متولد سال ۱۳۵۹ و دانش آموخته کارشناسی ارشد علوم ارتباطات اجتماعی است. 

وی بیش از یک دهه رئیس اداره خبرنگاران وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بوده است و از دیگر سوابق اجرایی نورعلیشاهی می توان به رئیس اداره اصناف و خانه های مطبوعات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، موسس و رئیس موزه ملی مطبوعات، بیش از یک دهه سردبیر و دبیر رسانه های مختلف کشور از جمله روزنامه های جام جم، ایران و همشهری اشاره کرد.

نورعلیشاهی همچنین دارای تالیفاتی در حوزه ادبیات است.

یادآور می شود، پیش از این همایون امیرزاده عهده‌دار این مسئولیت در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بود و وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی همزمان با موعد بازنشستگی وی از خدمات و تلاش‌های امیرزاده قدردانی کرد.

امیرزاده در زمان تصدی مسئولیتش در روابط عمومی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، تعاملات بسیار سازنده‌ای با اهالی رسانه داشت و خبرگزاری فارس برای او آرزوی موفقیت و بهروزی می‌کند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها