کد خبر: ۴۹۵۷۸۷
زمان انتشار: ۱۳:۱۷     ۱۷ آبان ۱۴۰۰
افزایش ارزش رمزارزها باعث شده ارزش کل بازار به یک رکورد تاریخی دست پیدا کند. طبق تخمین «CoinGecko»، حالا بازار رمزارزها ارزشی بالاتر از ۳ تریلیون دلار دارد.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از دیجیاتو، قیمت رمزارزها در ۲۴ ساعت گذشته افزایش چشمگیری داشته و رمزارزهای مطرح رشد بالایی را تجربه کرده‌اند. اگرچه بیت کوین با قیمت نزدیک به ۶۶,۲۰۰ فاصله کمی با رکورد تاریخی‌اش دارد، اما اتریوم با قیمت بالاتر از ۴۷۶۰ دلار رکوردشکنی کرده است.

افزایش ارزش رمزارزها باعث شده ارزش کل بازار به یک رکورد تاریخی دست پیدا کند. طبق تخمین «CoinGecko»، حالا بازار رمزارزها ارزشی بالاتر از ۳ تریلیون دلار دارد.اتریوم، دومین رمزارز محبوب بازار امروز صبح با عبور از مرز ۴۷۰۰ دلار توانست به بالاترین ارزش تاریخی خود دست پیدا کند. همزمان بیت کوین نیز با رشد بیش از ۶ درصدی از مرز ۶۶ هزار دلار عبور کرد.

اتریوم توانست به بالاترین ارزش تاریخی خود دست پیدا کند. بالاترین ارزش این رمزارز در ۲۲ اردیبهشت ماه (۱۲ مه) ۴۶۳۲ دلار بود و اکنون توانسته است رکورد قبلی را شکسته و به ارزش بالاتری دست پیدا کند. داده‌های آماری نشان می‌دهند اتریوم از ابتدای سال جاری میلادی رشد قیمت خوبی را تجربه کرده و حتی عملکرد بهتری نسبت به بیت کوین از خود نشان داده است.

در بین رمزارزهای بازار، دات و سولانا نیز عملکرد خوبی از خود نشان داده‌اند. به گزارش وب‌سایت CoinGecko، ارزش کل ارزهای دیجیتال در ۲۸ مهرماه برابر با ۲۰ اکتبر به بالاترین رکورد قبلی خود یعنی ۲.۶۲ تریلیون دلار رسید و در کمتر از سه هفته ۱۴.۵ درصد افزایش یافت.

ارزش بازار رمزارزها هم پیش‌تر و در تاریخ ۱۲ مه سال جاری نیز به نزدیک ۲.۶۲ تریلیون دلار رسیده بود، قبل از اینکه در ۲۰ ژوئیه به پایین‌ترین سطح خود در سال ۲۰۲۱ یعنی ۱.۲۴ تریلیون دلار برسد. در ۶ ژانویه ۲۰۱۸ نیز ارزش بازار رمزارزها ۸۴۸.۶ میلیارد دلار بود.

باید دید روند صعودی قیمت رمزارزهای محبوب بازار تا کجا پیش خواهد رفت، البته شاید وضعیت معکوس شود و شاهد سقوط قیمت‌ها باشیم.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها