کد خبر: ۴۹۶۱۶۷
زمان انتشار: ۱۴:۰۹     ۲۲ آبان ۱۴۰۰
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: بررسی‌های انجام شده از نتایج واکسیناسیون در جهان نشان می‌دهد خطر مرگ و میر در افرادی که واکسن کرونا دریافت نکرده‌اند ۴۰ برابر بیشتر از افرادی است که این واکسن را دریافت کرده‌اند.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از ایلنا: محمدعلی کیانی افزود: بیش از ۸۵ درصد مرگ‌های فعلی مربوط به کسانی است که واکسن کرونا دریافت نکرده اند بنابراین از تمامی کسانی که تاکنون برای واکسیناسیون اقدام نکرده‌اند می‌خواهیم برای سلامتی خود، خانواده و افراد جامعه در این برنامه مشارکت داشته باشند.

وی با بیان اینکه در شرایط کنونی همه باید مسوولیت اجتماعی خود را در راستای افزایش ایمنی جامعه مورد توجه قرار دهند ادامه داد: واکسیناسیون و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی مهمترین اقدام برای جلوگیری از ایجاد موج ششم شیوع کرونا محسوب می‌شود.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: تمام حوزه‌های بهداشت و درمان این دانشگاه در آماده باش کامل هستند و تجهیزات و نیروی انسانی مورد نیاز نیز برای مواجهه با موج ششم کرونا پیش بینی شده تا در صورت نیاز به بهترین شکل ممکن به زائران و مجاوران بارگاه منور رضوی خدمات رسانی شود.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها