کد خبر: ۴۹۷۴۹۱
زمان انتشار: ۱۳:۴۲     ۱۶ آذر ۱۴۰۰
کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا جزئیات طرح مدیریت هوشمند بیماری در بستر سامانه امید را در قالب اطلاعیه شماره دو صادر کرد.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا در اطلاعیه شماره ۲ خود جزئیات طرح «مدیریت هوشمند بیماری کرونا در بستر امید» را تشریح کرد.

بر اساس این اطلاعیه این طرح با عنوان «مدیریت هوشمند بیماری کرونا در بستر سامانه امید» آغاز خواهد شد و هدف از اجرای آن «مدیریت، کنترل و نظارت هوشمند بیماری کرونا از طریق تبادل اطلاعات بر خط در بستر سامانه امید به منظور ایجاد تعادل در زندگی روزانه شهروندان و صیانت از سلامت آنان است.

همچنین ارکان مدیریت هوشمند این طرح واکسیناسیون و انجام تست غربالگری و پیوند آنها به زندگی روزانه شهروندان با استفاده از سامانه مدیریت هوشمند بیماری است.

حوزه‌های مشمول این طرح نیز شامل؛ تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی بخش‌های حاکمیتی، دولتی، عمومی و خصوصی، دستگاه‌های اجرایی موضوع ماده ۲ قانون مدیریت بحران، واحدها و فعالیت‌های صنفی (تجاری، بازرگانی، خدماتی، تفریحی، رفاهی، تولیدی، صنعتی، کارگاهی، اقتصادی)، حوزه‌های علمی، تحقیقاتی و آموزشی شامل دانشگاه‌ها و حوزه‌های علمیه، حوزه‌های فرهنگی و اجتماعی شامل نمازهای جمعه و جماعت، مراسم‌های دینی و ملی؛ تردد و حمل نقل شامل درون شهری، برون شهری، خودروهای شخصی.

طبق این اطلاعیه این طرح به صورت فازبندی که شامل دستگاه‌های اجرایی، حمل و نقل درون شهری، واحدها و فعالیت‌های صنفی، حمل و نقل برون شهری و تردد خودروهای شهری آغاز خواهد شد.

زمان آغاز فاز مرحله اول این طرح یکشنبه ۲۹ آذر ۱۴۰۰ است، همچنین حدفاصل زمان فازبندی برای اجرای هر یک از مراحل پنجگانه یک هفته است.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها