کد خبر: ۴۹۸۷۱۲
زمان انتشار: ۱۰:۱۰     ۰۹ دی ۱۴۰۰
مدیرکل راه آهن شمال گفت: مسیر ریلی تخریب شده شمال در شهرستان سوادکوه پس از ۲۴ ساعت بازگشایی شد.

 

به گزارش پایگاه 598، به نقل از تسنیم: مدیرکل راه آهن شمال گفت: مسیر ریلی تخریب شده شمال در شهرستان سوادکوه پس از ۲۴ ساعت بازگشایی شد.

خدایار طالبی با بیان اینکه پس از 24 ساعت تلاش بی وقفه مسیر ریلی شمال در جوارم سوادکوه حدفاصل زیراب به شیرگاه بازگشایی شد، اظهار کرد: این مسیر که از 2 بامداد دیروز بازسازی آن آغاز شد، در ساعت 2 بامداد امروز مرمت آن به اتمام رسید و تردد در آن از سر گرفته شد.

وی از ایجاد مسیر جدید به طول 120 متر در منطقه خسارت دیده خبر داد و افزود: به دلیل اینکه مسیر قبلی صد در صد تخریب شد و واگن‌های خارج شده از ریل بر روی هم انباشت شدند، به دلیل فضای محدود منطقه امکان جابجایی با سرعت بالا وجود نداشت و بهترین کار بازگشایی مسیر جدید بود.

مدیرکل راه آهن شمال با اشاره به اینکه مسیر جدید ریل گذاری جدید انجام شد و ایمن سازی آن نیز انجام پذیرفت، گفت: این مسیر موقت است و پس از پاکسازی منطقه و جابجایی واگنها، جابجایی ریل و ایجاد مسیر اصلی انجام می‌پذیرد.

طالبی با بیان اینکه 14 واگن در این حادثه از ریل خارج شد و بار همه آنها نهاده های دامی بود که به سمت استان گلستان در حرکت بود، یادآور شد: بار این واگن‌ها توسط شرکت صاحب بار جابجا خواهد شد و پس از آن منطقه نیز توسط راه آهن پاکسازی می‌شود.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها