کد خبر: ۴۹۸۸۲۳
زمان انتشار: ۱۱:۰۹     ۱۱ دی ۱۴۰۰
آشوبی:
بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است که سرخپوشان مقابل سپاهان می‌دانستند چه می‌خواهند و براساس برنامه‌ریزی و هدفی که برای خود ترسیم کرده بودند، موفق شدند.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از تسنیم، فرزاد آشوبی درباره پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل سپاهان اظهار داشت: پرسپولیس سه امتیاز حساسی را کسب کرد و به لحاظ کسب نتیجه بازی خیلی خوبی برای شاگردان گل‌محمدی بود، اما با توجه به اینکه دو تیم پرطرفدار و مدعی قهرمانی لیگ با هم بازی داشتند بازی دو تیم کیفیت خوبی نداشت و ما انتظار خیلی بیشتری از دو باشگاه سطح اول فوتبال کشورمان داریم تا فوتبال بهتری به نمایش بگذارند. 

وی ادامه داد: پرسپولیس مقابل سپاهان می‌دانست از این بازی چه می‌خواهد و براساس برنامه‌ریزی و هدفی که برای خود ترسیم کرده بود بازی کرد و موفق هم شد. در بازی‌هایی مثل دیدار پرسپولیس - سپاهان خیلی موقعیت گلزنی ایجاد نمی‌شود و تیمی برنده است که از تک موقعیت‌هایش به بهترین شکل استفاده کند. پرسپولیس هم مقابل سپاهان در این زمینه خیلی خوب عمل کرد و از تک موقعیت‌هایش بهره برد و با همان یک گل سه امتیاز بازی را کسب کرد. در واقع تفاوت مثبتی که پرسپولیس نسبت به سپاهان داشت، ساختار فنی و تاکتیکی این تیم بود که در چند سال گذشته و به مرور زمان شکل گرفته است و همین شکل بازی باعث شد تا پرسپولیس مقابل سپاهان با توجه به ابزارهایی که در اختیار دارد به هدفش برسد.

بازیکن پیشین پرسپولیس در مورد شرایط سپاهان و سومین باخت متوالی شاگردان نویدکیا تصریح کرد: سپاهان یکی از مدعیان قهرمانی این فصل است و به لحاظ بازیکن یکی از تیم‌های پرمهره لیگ به شمار می‌آید. نوع بازی سپاهان به این شکل است که کادر فنی این تیم به دنبال یک بازی مالکانه است، اما اصرار سپاهان بر فوتبال مالکانه باید همراه با خلق موقعیت گل و گلزنی باشد. متأسفانه شاگردان نویدکیا هنوز نتوانستند علی‌رغم فوتبال خوبی که به نمایش می‌گذارند در گلزنی موفق باشند، در واقع فوتبال مالکانه آنها ثمری برای‌شان نداشته است. 

آشوبی درباره شرایط پرسپولیس پس از پیروزی شاگردان گل‌محمدی مقابل سپاهان یادآور شد: هفته‌های زیادی تا پایان لیگ باقی مانده است و نمی‌توانیم از الان درباره آینده تیم صحبت کنیم، ولی با توجه به کیفیت فنی پرسپولیس، قطعاً این تیم یکی از مدعیان جدی قهرمانی خواهد بود و در کنار استقلال و سپاهان سه ضلع مدعیان قهرمانی این فصل خواهند بود. البته در کنار این سه تیم گل‌گهر هم شرایط خوبی دارد و اگر بتواند از شوک خارج شود می‌تواند حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشد.

وی در پاسخ به این پرسش که «پرسپولیس نیاز به تقویت دارد؟»، خاطرنشان کرد: علی‌رغم اینکه تیم گل‌محمدی بازیکنان خوبی در اختیار دارد، ولی به نظر من نیاز به تقویت دارد و بازیکنان جانشین خوبی باید به تیم اضافه شوند. بازیکنانی که بتوانند جانشین کنعانی‌زادگان در دفاع و همینطور احمد نوراللهی در خط هافبک باشند. علاوه بر اینها سرخپوشان نیاز به یک مهاجم خارج از باکس دارند. آل‌کثیر و عبدی در حال حاضر خیلی خوب در محوطه جریمه حضور دارند، اما پرسپولیس نیاز به یک بازیکنی دارد که بتواند بیرون از محوطه جریمه هم با توپ کار کند. آنچه مشخص است که اگر چند بازیکن به ترکیب تیم اضافه شوند شرایط پرسپولیس به مراتب بهتر خواهد شد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها