کد خبر: ۴۹۹۱۳۹
زمان انتشار: ۱۰:۱۰     ۱۹ دی ۱۴۰۰
زندگی سگی در غرب؛
آزادی و کرامت زن در کشورهای غربی روز بروز بیشتر خود را به نمایش می گذارد.
به گزارش سرویس فرهنگی پایگاه 598-علی شعبانی/ همزمان با تشدید روند روبه افول و انحطاط فرهنگی غرب در دهه گذشته، بروز ناهنجار های فرهنگی همچون بردگی انسان ها و سگ وری، چالش جدیدی را برای جوامع غربی به وجود آورده است که به عقیده نظریه پردازان غربی این ناهنجاری ها از لوارم توسعه یافتگی و آزادی انسان ها می باشد!

مدتی است که در غرب، پدیده‌ای به‌نام "Human Pups" (انسان سگ‌نما) در حال گسترش است و جمعیت زیادی نیز جذب آن شده‌اند!

اخیرا نیز کلیپی در فضای مجازی منتشر شده که آزادی و کرامت زن در کشورهای غربی را روز بروز بیشتر به نمایش می گذارد. در این کلیپ زنان سگ نما که قلاده بر گردن دارند به مانند یک سگ رفتار کرده و وقتی به هم می رسند به سمت یکدیگر حمله ور می شوند.
 
 
در سالهای اخبر نیز مستندی به نام «زندگی ناشناخته از بشر-توله‌سگ: Secret Life Of The Human Pups» در شبکه چهار تلویزیون انگلیس پخش شد که در آن "سگوَری" گروهی از هم جنس بازان در انگلستان، به تصویر کشیده شده است! پس از پخش این مستند گاردین نیز مقاله ای پیرامون این موضوع منتشر کرد.

این اجتماع هم جنس بازان سگ وَر، دارای حدود ده هزار نفر-قلاده عضو می باشد که عموماً از محیط های هم جنس بازی مُفرط در آمده و در 15 سال اخیر به به سبب گسترش شبکه های مجازی، به سرعت گسترش یافته اند.

این بشر-سگ‌ها معمولا مرد و هم جنس باز هستند و آن فردی که سگ می شود، کاملا از سگ تقلید کرده و در راه رفتن و غذا خوردن همانند سگ رفتار می کنند. زوج دیگر این فرد مردی است که به فرد سگ وَر قلاده وصل کرده و او را به صورت چهار دست و پا در خیابان ها همراه خود می برد.

سگ وَر ها معمولا لباس های گران قیمتی به تن می کنند. تنگ بودن این لباس ها موجب عرق سوزی این افراد شده و به همین دلیل آنان از پودرهای بچه استفاده می کنند.

همزمان با تشدید روند روبه افول و انحطاط فرهنگی غرب در دهه گذشته، بروز ناهنجار های فرهنگی همچون بردگی انسان ها و سگ وری، چالش جدیدی را برای جوامع غربی به وجود آورده است که به عقیده نظریه پردازان غربی این ناهنجاری ها از لوارم توسعه یافتگی و آزادی انسان ها می باشد!خداوند متعال در آیه 79 سوره اعراف می فرمایند:«وَ لَقَدْ ذَرَأْنا لِجَهَنَّمَ كَثيراً مِنَ الْجِنِّ وَ الْإِنْسِ لَهُمْ قُلُوبٌ لا يَفْقَهُونَ بِها وَ لَهُمْ أَعْيُنٌ لا يُبْصِرُونَ بِها وَ لَهُمْ آذانٌ لا يَسْمَعُونَ بِها أُولئِكَ كَالْأَنْعامِ بَلْ هُمْ أَضَلُّ أُولئِكَ هُمُ الْغافِلُونَ» و بى ‏گمان بسيارى از پريان و آدميان را براى دوزخ آفريده‏ ايم (زيرا) دل‏هايى دارند كه با آن درنمى ‏يابند و ديدگانى كه با آن نمی ‏نگرند و گوش‏هايى كه با آن نمى ‏شنوند آنان چون چارپايانند بلكه گمراه‏ترند آنانند كه ناآگاهند.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۳
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها