کد خبر: ۴۹۹۴۵۳
زمان انتشار: ۱۵:۰۲     ۲۱ دی ۱۴۰۰
شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با رشد ۱۹۰۰ واحدی روبرو شد.

به گزارش پایگاه 598، در جریان دادوستدهای امروز بازار سرمایه بیش از ۵میلیارد و ۸۸میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر ۲هزار و ۳۹۵میلیارد تومان در بیش از ۳۱۷هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت و شاخص بورس با رشد ۱۹۲۸واحدی در ارتفاع یک‌میلیون و ۳۳۴هزار و ۶۸۳واحد قرار گرفت.

بیشترین اثر مثبت بر دماسنج بازار سهام در روز جاری به نام نمادهای معاملاتی شرکت‌های فولاد مبارکه اصفهان، ایران خودرو و بانک ملت شد و در مقابل شرکت‌های صنایع پتروشیمی خلیج فارس، پتروشیمی پردیس و سرمایه‌گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین با افت خود مانع افزایش بیشتر نماگر بازار سهام شدند.

بر اساس این گزارش، در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله یک میلیارد و ۸۵میلیون ورقه به‌ارزش ۳ هزار و ۱۹۷میلیارد تومان در ۱۵۲هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) ۴۷واحد رشد کرد و در ارتفاع ۱۸هزار و ۶۵واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز بیشترین اثر مثبت بر شاخص فرابورس به نام نمادهای معاملاتی پلیمر آریا ساسول، گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی و صنعتی مینو شد و در مقابل شرکت‌های پتروشیمی مارون، صنایع پتروشییم تخت جمشید و فرابورس ایران بیشترین اثر منفی را بر این شاخص به نام خود ثبت کردند.

اخبار ویژه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها