کد خبر: ۴۹۹۷۹۵
زمان انتشار: ۱۲:۴۸     ۲۸ دی ۱۴۰۰
مربی دروازه‌بان‌های تیم ملی عراق معتقد است این تیم هنوز برای صعود به جام جهانی ۲۰۲۲ فرصت دارد.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از تسنیم، احمد جاسم درباره آغاز اردوی آماده‌سازی تیم ملی عراق برای دیدار تدارکاتی با اوگاندا و بازی هفتم بهمن مقابل تیم ملی ایران گفت: ما هنوز برای رسیدن به جام جهانی فرصت داریم و باید از بازی‌های باقیمانده به بهترین شکل استفاده کنیم. در صورتی که در بازی‌های باقیمانده پیروز شویم می‌توانیم از این گروه صعود کنیم.

وی در مورد شرایط دروازه‌بان‌های تیم ملی عراق گفت: جلال حسن و احمد باسل را در اختیار نداریم، اما به سایر دروازه‌بان‌های تیم اعتماد کامل داریم و معتقدیم می‌توانند به خوبی کارشان را انجام دهند. جلال حسن و احمد باسل به دلیل مشکل گذرنامه و مسائل اداری شانس حضور در این اردو را از دست دادند. امیدواریم این مشکلات حل شود و در بازی‌های آینده بتوانیم از آنها استفاده کنیم.

مربی سنگربانان تیم ملی عراق اضافه کرد: به فهد طالب، علی یاسین و حسن احمد سه دروازه‌بان دیگر تیم کاملاً اعتماد داریم و امیدواریم در دو بازی مهم مقابل ایران و لبنان عملکرد خوبی داشته باشند. ما به سنگربانان جوان تیم خودمان از جمله حسن احمد اعتماد کردیم که دروازه‌بان تیم المپیک عراق است. ما به گزینه‌هایی فرصت می‌دهیم که این شایستگی را دارند و می‌توانند در حد انتظار ظاهر شوند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها