کد خبر: ۴۹۹۹۲۱
زمان انتشار: ۱۱:۰۷     ۳۰ دی ۱۴۰۰
اسکان اضطراری ۱۸۰۰۰ نفر تاکنون؛
رییس جمعیت هلال احمر گفت: در مناطق سیل‌زده کرمان تاکنون به بیش از ۱۸ هزار نفر اسکان اضطراری داده شده و اقلام مورد نیاز مردم در اختیارشان قرار گرفته است.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از ایسنا، دکتر پیرحسین کولیوند درباره نحوه امدادرسانی به آسیب‌دیدگان سیل کرمان، گفت: امدادرسانی به آسیب‌دیدگان سیل با سرعت بیشتری در حال انجام است. البته شب گذشته با توجه به اینکه امکان پرواز و امدادرسانی توسط بالگردها وجود نداشت، امدادرسانی به صورت زمینی انجام شده است.

وی افزود: از صبح سه فروند بالگرد در حال امدادرسانی هستند. برخی از مسیرهای روستایی باز شده است. در روستاهایی که ما در حال بازدید میدانی هستیم، همچنان امدادرسانی ادامه دارد.

کولیوند ادامه داد: یکی از مشکلاتی که وجود دارد، آب‌ریزشی است که از سقف منازل وجود داشته یا اینکه برخی مناطق دچار آبگرفتگی شدند. البته با بهبود هوا هم شرایط امدادرسانی بهتر شده و هم سرعت امدادرسانی افزایش یافته است. خوشبختانه خدمات با سرعت در حال انجام است و رضایتمندی مردم هم خوب بود و در عین حال داریم خدمات لازم و مورد نیاز مردم را توسعه می‌دهیم.

وی گفت: تاکنون به بیش از ۱۸ هزار نفر اسکان اضطراری داده شده است. بسیاری از هموطنانی که به اقلام تغذیه‌ای داشتند، ‌ امدادرسانی به آن‌ها انجام شده و سایر اقلامی را که نیاز داشتند، در اختیارشان قرار داده‌ایم.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها