کد خبر: ۵۰۲۰۸۴
زمان انتشار: ۱۴:۴۵     ۰۳ اسفند ۱۴۰۰
نامجومطلق:
یک پیشکسوت تیم فوتبال استقلال می‌گوید نبود سیاوش یزدانی و محمدحسین مرادمند می‌تواند برای آبی‌پوشان دردسرساز شود.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از ایسنا، مجید نامجو مطلق، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال درباره شرایط این روزهای آبی‌پوشان پایتخت گفت: شرایط استقلال خوب است. این تیم با قدرت دارد بازی‌های خود را پیش می‌برد و به نظر من تیمی که باخت نداشته است، توانسته یک امتیاز بسیار خوب برای خود به ارمغان بیاورد. آبی‌ها از نظر آماری روند صعودی دارند و این برای یک تیم بسیار عملکرد قابل قبولی است. 

او درباره روند فنی تیم فوتبال استقلال و تفکرات فرهاد مجیدی اظهار کرد: هر مربی برای خودش یک فلسفه کاری دارد و فلسفه کاری مجیدی تا اینجای کار اینطور بوده که یک فوتبال نتیجه‌گرا را به نمایش بگذارد. هر مربی دارای یک تفکر است. اینکه استقلال در بازی‌ها باخت نداشته است، یک امتیاز مثبت است. استقلال کمترین گل خورده را دارد و این فاکتورها برای یک تیم قهرمان خیلی مهم است. اگر مشکلی پیش نیاید، استقلال می‌تواند در مسیر قهرمانی قرار بگیرد. بازیکنان با این رویکرد توانسته‌اند وظایف مورد نظر را به خوبی انجام دهند.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال درباره عملکرد صالح حردانی و عزیزبک آمانوف، بازیکنان جدید آبی‌ها خاطرنشان کرد: صالح حردانی بازیکنی بود که خود فرهاد مجیدی خیلی به او اعتقاد داشت و در نیم‌فصل هم این بازیکن به جمع آبی‌پوشان پایتخت پیوست. بازیکنی که در تیم ملی است، قطعا می‌تواند به استقلال کمک کند و امیدوارم این بازیکن بتواند عملکرد مطلوبی برای استقلال داشته باشد. بازیکن ازبک اما امتحان خود را پس نداده و باید در آینده توانمندی این بازیکن را محک بزنیم. با دو بازی نمی‌توان آمانوف را به طور کامل قضاوت کرد.

نامجومطلق در پاسخ به این سوال که آیا استقلال به لحاظ فنی خلاء یا مشکلی دارد؟ گفت: من مشکلی نمی‌بینم. همه چیز بر اساس برنامه تیمی جلو می‌رود و من خللی در مسائل فنی تیم نمی‌بینم. بازیکنان در حال حاضر کارهای فنی خود را پیش می‌برند و در خط دفاعی و حمله وظایف خود را انجام می‌دهند. فکر می‌کنم حضور یک بازیکن بازی‌ساز در تیم یکی از نیازهای تیم باشد که حضور عزیزبک آمانوف نشان از پیش‌برد این تفکر است.

او در خصوص صحبت‌هایی که این روزها در خصوص سرباز شدن محمدحسین مرادمند و سیاوش یزدانین مطرح می‌شود، خاطرنشان کرد: این دو بازیکن نقش مهمی در استقلال دارند و تاثیر بسیار زیادی در تیم دارند. یزدانی این روزها در استقلال بسیار خوب بازی می‌کند. نمی‌دانم آینده این دو بازیکن به چه صورت خواهد بود اما نبود آن‌ها قطعا مشکل‌ساز خواهد بود.

نامجومطلق درباره ارزش‌گذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس توسط سازمان خصوصی‌سازی خاطرنشان کرد: اگر بر اساس دارایی‌های یک باشگاه باشد و آن دارایی‌های زمان تاج را مد نظر قرار دهیم، دیگر نیازی به فروش سهام و اینطور چیزها نیست. ارزش این دارایی‌ها اینقدر زیاد است که استقلال بتواند به راحتی تیم‌داری کند و یکی از باشگاه‌های ممتاز آسیا شود. نمی‌دانم بر اساس چه منطقی ارزش‌گذاری شده است و این مساله نیاز به یک کار تخصصی دارد و باید بررسی‌های بیشتری صورت بگیرد.

پیشکسوت فوتبال ایران درباره انتخاب میرشاد ماجدی به عنوان سرپرست فدراسیون فوتبال ایران خاطرنشان کرد: آقای ماجدی یک آدم تحصیل کرده است که سال‌هاست روی مدیریت فوتبال کار می‌کند. ایشان تفکرات خوبی دارد و می‌تواند به روند فوتبال ما کمک کند. آقای ماجدی سه ماه دیگر سرپرست فدراسیون است و در انتخابات هم باید دید چه تصمیم‌هایی گرفته می‌شود. امیدوارم یک شخص فوتبالی مثل آقای ماجدی باز هم ریاست فدراسیون را بر عهده بگیرد.

او در پایان درباره عملکرد شهاب‌الدین عزیزی خادم گفت: آقای عزیزی خادم بد کار نکرد. به نظر فوتبالی در دوران ریاست ایشان زودترین صعود را به جام جهانی داشتیم و توجه ویژه‌ای نیز به ورزش بانوان شد. درباره مسائل دیگر در جریان نیستم اما به نظر فوتبالی ما عملکرد خوبی داشتیم. من دلیل این مشکلات و این اتفاقات را نمی‌دانم و نمی‌خواهم به آن ورود کنم و امیدوارم هر تصمیمی که گرفته می‌شود، به نفع فوتبال ما رقم بخورد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها