کد خبر: ۵۰۲۱۲۷
زمان انتشار: ۱۲:۳۳     ۰۴ اسفند ۱۴۰۰
روزهای پرحاشیه آبی‌ها؛
خبر حکم نهایی دادگاه عالی ورزش در خصوص شکایت سرمربی سابق استقلال به زود اعلام خواهد شد.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از روزنامه خبر ورزشی، باشگاه استقلال روزهای پرحاشیه ای را پشت سر می گذارد. طی روزهای اخیر بحث خدمت سربازی دو مدافع این تیم خبرساز شد و در نهایت مرادمند و یزدانی بازی این تیم برابر فجر سپاسی را از دست دادند و و ضعیت ای ۲ بازیکن هنوز هم مشخص نیست. ماجرای اخراج وریا غفوری از تمرینات این تیم توسط مجیدی هم حاشیه بزرگ دیگری بود که برای صدرنشین لیگ برتر اتفاق افتاد.

با این حال خبری که ممکن است باشگاه استقلال را دوباره دچار یک چالش جدی کند به زودی از راه خواهد رسید.  کمتر از ۴۸ ساعت دیگر قرار است حکم دادگاه عالی ورزش در خصوص شکایت استراماچونی از استقلال اعلام شود. رایی که حکم نهایی است و آبی ها باید ظرف مهلت تعیین شده مطالبات این مربی ایتالیایی را پرداخت کنند در غیر این صورت این باشگاه با محرومیت و جریمه‌های سخت تری مواجه خواهد شد.

پیش از این فیفا به دلیل شکایت سرمربی سابق استقلال این باشگاه را محکوم به پرداخت رقم قرارداد ۲ ساله استراماچونی کرده بود. مبلغی که چیزی نزدیک به ۴۰ میلیارد تومان می‌شود. حالا اگر این حکم در دادگاه عالی ورزش تایید شود آبی ها با یک چالش بزرگ پیش از سال جدید مواجه خواهند شد.

رای نهایی cas روز جمعه اعلام خواهد شد تا پرونده شکایت آندره استراماچونی بعد از بیش از دو سال تعیین تکلیف شود.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها