کد خبر: ۵۰۲۴۳۱
زمان انتشار: ۱۰:۵۶     ۰۹ اسفند ۱۴۰۰
موتورسوارانی که برای فروش لوازم سرقتی به جمعه بازار رفته بودند، یکی از افسران یگان ویژه مشهد را به ضرب چاقو به شهادت رساندند.

به گزارش پایگاه 598، ساعت ۱۲:۳۰ ظهر جمعه گذشته یکی از کارکنان شهرداری به افسر یگان ویژه ای که برای حفاظت از امنیت مردم در جمعه بازار حاشیه مشهد مشغول انجام وظیفه بود، مراجعه کرد و او را در جریان حضور یک جوان مظنون به سرقت قرار داد.

در این هنگام ستوان دوم «احسان پای خسته» بی درنگ برای بررسی موضوع به صورت نامحسوس وارد عمل شد و در کنار جوان مظنون قرار گرفت تا مدارک او را بررسی کند. اما آن جوان که متوجه ظن پلیس شده بود ناگهان چاقویی را بیرون کشید و ضربه ای به ران پای این افسر وظیفه شناس زد و بلافاصله به اتفاق موتورسواری که همدستش بود از محل گریخت.

در پی وقوع این حادثه، بلافاصله نیروهای انتظامی دیگر به تعقیب مظنونان به سرقت پرداختند و این افسر جان بر کف انتظامی نیز به بیمارستان شهید هاشمی نژاد مشهد انتقال یافت اما او در دقایق اولیه بامداد روز گذشته به دلیل عوارض ناشی از اصابت ضربه چاقو، شربت شهادت نوشید و بدین ترتیب یکی دیگر از حافظان امنیت سرزمین خورشید، جان خود را برای دفاع از امنیت و آرامش و اموال مردم فدا کرد.

با توجه به اهمیت موضوع قاضی دکتر صادق صفری (قاضی ویژه قتل عمد مشهد) نیز روز گذشته پس از انجام بررسی های مقدماتی، دستورات ویژه ای را برای دستگیری متهمان صادر کرد و گروه تخصصی از کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی وارد عمل شدند.

کارآگاهان پس از چند ساعت ردزنی های اطلاعاتی موتورسواری را که ضارب را فراری داد، در یک عملیات هماهنگ به دام انداختند و این گونه تلاش گسترده ای برای دستگیری عامل شهادت این افسر سرافراز انتظامی آغاز شد.

روز گذشته فرمانده انتظامی خراسان رضوی شهادت این افسر حافظ امنیت را به حضرت ولی عصر (عج)، ملت شریف ایران و رهبر معظم انقلاب تبریک و تسلیت گفت و تاکید کرد که تلاش همرزمان این شهید بزرگوار برای دستگیری عاملان این اقدام شرورانه ادامه می یابد.

سردار سرتیپ محمد کاظم تقوی افزود: دستورات ویژه ای برای رصدهای اطلاعاتی صادر شده است و عامل شهادت این افسر رشید به زودی در چنگ عدالت گرفتار خواهد شد.

منبع: روزنامه خراسان
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها