کد خبر: ۵۰۲۴۴۷
زمان انتشار: ۱۲:۱۴     ۰۹ اسفند ۱۴۰۰
توخل:
توماس توخل، سرمربی چلسی معتقد است تصمیم رومن آبراموویچ برای واگذاری سرپرستی به متولیان باشگاه، "هیچ چیز" را در عملکرد روزمره باشگاه تغییر نخواهد داد

به گزارش پایگاه 598، به نقل از ساکرنت، دو تیم فوتبال لیورپول و چلسی در دیدار نهایی جام اتحادیه انگلیس در ورزشگاه ومبلی شهر لندن برابر هم به میدان رفتند. در نهایت این دیدار به ضربات پنالتی کشیده شد و لیورپول ۱۱ بر ۱۰ به برتری رسید. کپا آریزابالاگا دروازه بان چلسی تتها بازیکنی بود که پنالتی خود را از دست داد.

آبراموویچ شنبه شب اعلام کرد که قصد دارد با حفظ مالکیت تیمی که در سال ۲۰۰۳ به مبلغ ۱۴۰ میلیون پوند خریداری کرد، از مشارکت خود با آبی ها کنار بکشد.

مارینا گرانوفسکایا، مدیر باشگاه چلسی و پتر چک، مشاور فنی و عملکردی، مسئولیت اداره باشگاه  را تا آخر این هفته بر عهده دارند. اگرچه در بیانیه او هیچ اشاره ای به تهاجم روسیه به اوکراین نشد ولی دلیل اصلی این اتفاق نزدیکی رومن آبراموویچ با ولادمیر پوتین است.

این تاجر روس در ۱۹ سال هدایتش در چلسی بارها بزرگترین پیشنهادها برای خرید این باشگاه را رد کرده است.  به گزارش بلومبرگ، سرمایه گذاران در حال حاضر آماده  خرید باشگاه انگلیسی هستند.   

دلیل تحریم های دولت انگلیس، آبراموویچ نتوانست ویزای خود را تمدید کند و فینال جام اتحادیه را که دیروز یکشنبه برگزار شد را از دست داد.

پس از تماشای شکست ۱۱-۱۰ آبی ها در ضربات پنالتی در پایان ۱۲۰ دقیقه بدون گل در ومبلی، از توخل در مورد واکنش او به حرکت آبراموویچ سوال شد. که او گفت: این را می فهمم. من با مارینا و پتر چک در تماس نزدیک هستم تا تیم به خوبی اداره شود. چیزی تغییر نخواهد کرد و ما به فکر پیش برد کارمان هستیم.

او درباره کپا دروازه بان خود نیز گفت: برای کپا آریزابالاگا ناراحتیم و او تنها بازیکن چلسی بود که امشب پنالتی خود را از دست داد، اما هیچ دلیلی برای سرزنش او وجود دارد.

به نظر می رسد رومن آبراموویچ نتوانست در برابر فشار سیاستمداران انگلیسی مقاومت کند. آبراموویچ پس از محرومیت از زندگی در انگلیس و اعمال تحریم های فراوان، تصمیم به بازنشستگی از این تیم گرفت: او مدیریت چلسی را به متولیان بنیاد خیریه باشگاه لندنی سپرد. 

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها