کد خبر: ۵۰۲۶۱۲
زمان انتشار: ۱۲:۳۹     ۱۲ اسفند ۱۴۰۰
مهاجم پیشین استقلال:
مهاجم پیشین استقلال با بیان اینکه دیدار گل گهر و استقلال بسیار حساس و جذاب خواهد بود گفت: مدافعان استقلال مراقب ضربات ایستگاهی گل گهر باشند.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از مهر، هاشم حیدری در خصوص شرایط این روزهای استقلال گفت: وضعیت آبی پوشان با تمام ناملایماتی که وجود دارد توانسته اند صدرنشین لیگ باقی بمانند و به دنبال این هستند تا این روند را ادامه دهند.

وی خاطرنشان کرد: استقلال نتایج قابل قبولی کسب کرده اما متأسفانه به جز یک هافبک خلاق که نیاز دارد حالا باید به دنبال یک مهاجم گلزن هم باشند. ژستد انتظارات را برآورده نکرد و با اینکه در انگلیس بازی می کرده و حساب ویژه ای هواداران بر روی او باز کرده بودند اما نتوانست آن بازیکنی باشد که هواداران می‌خواستند. با توجه به اینکه استقلال بازی‌های پرفشاری را خواهد داشت نیاز است که کادر فنی در ترکیب تغییراتی را صورت دهد که به سود آبی پوشان باشد.

هاشم حیدری در مورد دیدار روز یکشنبه استقلال برابر گل گهر سیرجان گفت: بازی زیبا اما سختی در پیش است. گل گهر نشان داده که بی دلیل برابر پرسپولیس نتیجه قابل قبولی نگرفته. این تیم، کادر فنی خوب و بازیکنان با تجربه‌ای دارد که از آمادگی بالایی برخوردارند و می‌توانند برای استقلال دردسرساز شوند.

مهاجم پیشین استقلال ادامه داد: یکی از تاکتیک‌های گل گهر، ضربات ایستگاهی است. کی‌روش استنلی مهاجم گل گهر استاد این کار است و دیدیم که برابر پرسپولیس هم توانست گل تساوی را به ثمر برساند. مدافعان استقلال باید هوشیار باشند و اجازه ندهند او بتواند به راحتی ضربه سر بزند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: جدال گل گهر و استقلال یکی از جذاب ترین بازی‌های فصل خواهد شد و تا حدودی می‌تواند قهرمان این فصل را مشخص کند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها