کد خبر: ۵۰۲۷۶۴
زمان انتشار: ۰۹:۲۸     ۱۶ اسفند ۱۴۰۰
رئیس مجلس در پاسخ به اظهارات نماینده شیراز در خصوص نحوه تصمیم گیری در خصوص ارز ترجیحی، گفت: مجلس بیش از سه ماه است که در خصوص ارز ترجیحی جلسات علنی و غیرعلنی برگزار کرده است.

به گزارش پایگاه 598، علیرضا پاک فطرت در نشست علنی نوبت سوم امروز (یکشنبه، ۱۵ اسفند ماه) و در خلال بررسی جزییات بودجه در بخش هزینه ای در تذکری ضمن انتقاد از نحوه بررسی بودجه در مجلس، گفت: مجلس ۱۷ آذر بودجه را تحویل گرفت و بعد جزییات بودجه با زحمات زیاد کمیسیون تلفیق مورد بررسی قرار گرفت. از اول اسفند هم جلسات علنی برای بررسی بودجه تشکیل شده منتها آیا با این همه تغییرات در تبصره ها، وضع بودجه بهتر شده است؟

وی ادامه داد: مجلس در ۱۵ روز بررسی بودجه خسته شد و در بین این خستگی، ارز ترجیحی را در عرض دو دقیقه تصویب کردید که نتیجه آن را در سفره مردم خواهید دید و دولت هم به تعهدات خود عمل نخواهد کرد.

محمدباقر قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این اظهارات، موضوع مطرح شده را خارج از دستور کار دانست و گفت: کسی دو دقیقه‌ای رای نداده بلکه موضوع بررسی شده و سه ماه است که این موضوع را بررسی می کنیم و بارها جلسات علنی و غیرعلنی تشکیل دادیم، خواهش می کنم موارد را به این نحو مطرح نکنید.

منبع: فارس
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها