کد خبر: ۵۰۳۱۴۶
زمان انتشار: ۱۳:۴۲     ۲۲ اسفند ۱۴۰۰
قیمت نفت خام برنت دریای شمال امروز در بازار جهانی با ۳ دلار افزایش به ۱۱۲ دلار رسید؛ این در حالی است که قیمت نفت در دو روز گذشته روند کاهشی به خود گرفته بود.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از مهر: قیمت نفت خام برنت دریای شمال امروز در بازار جهانی با ۳ دلار افزایش به ۱۱۲ دلار رسید؛ این در حالی است که قیمت نفت در دو روز گذشته روند کاهشی به خود گرفته بود.

قیمت شاخص نفت خام برنت دریای شمال امروز (۲۱ اسفند ماه) در بازارهای جهانی نسبت به آخرین قیمت‌های روز گذشته با ۳ دلار و ۳۴ سنت افزایش به ۱۱۲ دلار و ۶۷ سنت رسیده که نسبت به آخرین قیمت‌های معاملاتی روز گذشته ۳.۰۵ درصد افزایش را به خود دیده است.

همچنین قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت در بازارهای جهانی با ۳ دلار و ۳۱ سنت به ۱۰۹ دلار و ۳۳ سنت در هر بشکه رسید که نسبت به آخرین قیمت‌های معاملاتی روز گذشته ۳.۱۲ درصد افزایش را به خود دیده است.

قیمت نفت برنت دریای شمال روز جاری نسبت به ۵ روز پیش با کاهش ۴.۶۱ درصد یا ۵ دلار و ۴۴ سنتی روبرو شده است، همچنین قیمت این محصول نسبت به ۲۰ روز پیش با افزایش ۲۱.۶۵ درصدی یا ۲۰ دلار و ۵ سنتی و نسبت به دو ماه پیش با افزایش ۴۶.۵۱ درصدی یا ۳۵ دلار و ۷۷ سنتی روبرو شده است.

از طرف دیگر قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت روز جاری نسبت به ۵ روز پیش با کاهش ۵.۴۹ درصدی یا ۶ دلار و ۳۵ سنتی روبرو شده است، همچنین قیمت این محصول نسبت به ۲۰ روز پیش با افزایش ۲۳.۴۵ درصدی یا ۲۰.۷۷ دلاری و نسبت به دو ماه پیش با افزایش ۴۴.۴۱ درصدی یا ۳۳ دلار و۶۲ سنتی روبرو شده است.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها