کد خبر: ۵۰۳۴۰۹
زمان انتشار: ۱۰:۱۲     ۲۶ اسفند ۱۴۰۰
مورینیو به بازیکنان رم:
سرمربی تیم فوتبال رم به بازیکنانش هشدار داد فعلا توجهی به داربی نداشته باشند.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از فوتبال ایتالیا، ژوزه مورینیو به بازیکنانش در تیم رم هشدار داد فعلا نباید به داربی برابر لاتزیو فکر کنند زیرا آنها باید فقط روی ویتسه و لیگ کنفرانس تمرکز کنند.

بازی رفت مرحله یک‌هشتم نهایی با نتیجه یک بر صفر به سود جالوروسی در هلند به پایان رسید و آنها عصر پنجشنبه میزبان ویتسه خواهند بود. این در حالی است که دربی دلا کاپیتاله برابر رقیب سرسخت لاتزیو در روز یکشنبه برگزار می‌شود.

ژوزه مورینیو پیش از دیدار برگشت با تیم ویتسه هلند گفت: تنها بازی مورد علاقه ما ویتسه است. نه داربی، نه لاتزیو و نه بازی یکشنبه. اگر بردیم یا مساوی کنیم، در یک‌چهارم نهایی هستیم. اگر ببازیم حذف می‌شویم. لغو قانون گل‌های خارج از خانه تفاوت‌هایی را در بازی‌ها در این فصل ایجاد کرده است. نمی‌دانم بهتر است یا بدتر، اما مطمئناً شرایط بازی‌ها را تغییر داده است. آژاکس در لیسبون تساوی خوبی داشت، اما بنفیکا فهمید که نیازی به گلزنی ندارد. آنها توانستند نگرش کنترلی داشته باشند و ریسک نکردند. پیش از این اگر یک تیم در خانه تساوی می‌کرد، به خوبی می‌دانست که در بازی برگشت ضرر می‌کند.

او در ادامه گفت: ما باید بدون اینکه به نتیجه بازی اول فکر کنیم به میدان برویم. فردا یک تساوی کافی است، اما ما برای تساوی بازی نمی‌کنیم، بلکه می‌خواهیم برنده شویم.

وقتی از این سرمربی در مورد عدم گلزنی نسبی مهاجمان تیمش غیر از تامی آبراهام پرسیده شد، او آن را رد کرد و گفت: آیا این بازیکنان جوانی که دارم، همیشه گل‌های زیادی به ثمر می‌رساندند و اکنون گل نمی‌زنند؟ اینطور نیست که روبرت لواندوفسکی به رم رفته و حالا دیگر گل نمی‌زند. هر کسی مشخصات و ویژگی‌های متفاوتی دارد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها