کد خبر: ۵۰۳۹۷۶
زمان انتشار: ۱۲:۳۹     ۲۰ فروردين ۱۴۰۱
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی استان قم در بیانیه‌ای سوء قصد به جان طلاب جهادگر مشهد مقدس را کرد.

بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی استان قم در بیانیه‌ای سوء قصد به جان طلاب جهادگر مشهد مقدس را کرد.

متن بیانیه‌ بدین شرح است:

 

مِنَ المُؤمِنينَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَيهِ فَمِنهُم مَن قَضى نَحبَه وَمِنهُم مَن يَنتَظِرُ وَما بَدَّلوا تَبديلًا

سوء قصد به جان طلاب جهادگر و انقلابی مشهد مقدس و شهادت حجج الاسلام و المسلمین اصلانی و دارایی در حرم مطهر امام علی‌بن‌موسی‌الرضا(علیه‌السلام) همزمان با ماه مبارک رمضان قلب مسلمین جهان را مکدر کرد. قطعا فیض شهادت در ایام روزه‌داری نصیب هر شخصی نخواهد شد و این، پاداش مجاهدت‌ها و پیگیری مشکلات مردم در طول سال‌های اخیر توسط ایشان می‌باشد.
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی استان قم این اقدام را که گفته می‌شود از سوی افراطیون وهابی صورت پذیرفته به شدت محکوم کرده و از دادستان محترم کل کشور تقاضای اشد مجازات را برای این جنایتکاران خواستار است.
اما بعد؛
در سال‌های اخیر گزارشات متعددی از نارضایتی مردم بابت گیت‌های بازرسی در ورودی حرم‌های ائمه اطهار (سلام الله علیهم) دریافت کرده‌ایم. بارها شاهد آن بودیم که گیت‌های بازرسی، زوار را بابت کیف، لپ تاپ و... و همچنین عکاسان را بابت دوربین عکاسی سرگردان کرده اند. اما این در حالی است که با وجود این سخت‌گیری‌ها متاسفانه در سال‌های اخیر شاهد حمله تروریستی به مجلس بودیم و روز گذشته نیز اتفاق تلخ شهادت طلاب جهادی در حرم مطهر امام رضا(علیه السلام) را چشیدیم.
علاوه بر آنکه باید مسئولین ذی‌ربط درباره نحوه ورود «آلت قتاله» به حرم علی‌بن‌موسی‌الرضا(علیه‌السلام) پاسخگو باشند، بایستی در خصوص موجودیت گیت‌های بازرسی تصمیم اساسی اتخاذ کنند. به آن معنا که اگر گیت‌های بازرسی توانایی بازدارندگی در برابر اقدامات ضد امنیتی و تروریستی را ندارند بطور کامل جمع‌آوری شده تا بیش از این باعث زحمت عامه مردم نشوند.
والسلام

بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی استان قم

 

بیاینیه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی استان قم در محکومیت سوء قصد به جان طلاب جهادگر مشهد مقدس

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها