کد خبر: ۵۰۴۶۴۴
زمان انتشار: ۱۱:۱۵     ۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۱
آیت الله رییسی با ابلاغ دستور انقلاب اداری به دنبال حذف رانت و امضاهای طلایی از اقتصاد کشور است.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از ایرنا، شهباز حسن‌پور بیگلری با اشاره به دستور رییس جمهور بر انقلاب اداری در کشور گفت: انقلاب اداری امری ضروری و از اوجب واجبات است و باید به صورت قطعی و صد در صد انجام شود.

نایب رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی افزود: آسیبی که فساد در سیستم اداری به اقتصاد کشور وارد می‌کند بیشتر از تحریم‌های آمریکا و دیگر دشمنان نظام است و لذا باید رانت و امضاهای طلایی از سیستم اداری کشور جمع شود. آیت الله رییسی با ابلاغ دستور انقلاب اداری به دنبال حذف رانت و امضاهای طلایی از اقتصاد کشور است.

حسن‌پور بیگلری اظهار داشت: یکی از مشکلات مهم ما در سیستم اداری، مشکل بی ضابطه‌گی در جذب نیروهای انسانی است که باید در انقلاب اداری رفع این معضل به طور جدی در دستور کار دولت قرار گیرد.جذب نیروی انسانی در سیستم اداری نباید براساس توصیه یا سفارش فلان شخص یا فلان مقام باشد بلکه باید افراد براساس استعدادهایی که دارند در بخش‌های مختلف به‌کار گرفته شوند.

نایب رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: همه افراد متقاضی کار باید در سامانه‌ای که برای این منظور مشخص می‌شود ثبت‌نام کنند و متناسب با استعدادی که دارند به‌کار گرفته شوند و این همان چیزی است که در قانون اساسی نیز بر آن تاکید شده است.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها