کد خبر: ۵۰۵۱۵۲
زمان انتشار: ۱۱:۳۱     ۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۱
پیام سردار سلیمانی به مناسبت سالروز تشکیل بسیج سازندگی؛
رئیس سازمان بسیج مستضعفین تاکید کرد: امروز فرزندان بسیجی با کار جهادی در بسیج سازندگی با خدمت و مجاهدت بی ادعا بخشی از مشکلات ایجاد شده برای قشر کم برخوردار و آسیب پذیر را مرتفع کرده اند.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از خبرگزاری بسیج، سردار سرتیپ پاسدار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در پیامی به مناسبت ۱۷ اردیبهشت ماه سالروز تشکیل بسیج سازندگی، تاکید کرد: امروز فرزندان بسیجی و جهادی ایران اسلامی با کار جهادی در اردو‌های هجرت بسیج و بسیج سازندگی و در این اثنا که تحریم‌های ظالمانه استکبار جهانی کشور را با مشکلاتی روبرو نموده توانسته اند با خدمت و مجاهدت بی ادعا، خالصانه، عاشقانه و جهادی به اقشار مختلف جامعه خصوصاً جامعه روستایی و مستضعف بخشی از مشکلات ایجاد شده برای قشر کم برخوردار و آسیب پذیر را مرتفع نمایند.
متن این پیام به شرح زیر است:
بسمه تعالی

ما جز با کار جهادی نخواهیم توانست این کشور را به سامان برسانیم
امام خامنه‌ای (مد ظله العالی)

خدمت جهادگران بسیجی فعال در گروه‌های جهادی و تمامی سربازان خط مقدم عرصه‌های بسیج سازندگی

سلام علیکم

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با فرمان امام راحل (ره) جهاد سازندگی برای ارائه خدمات گسترده نظام مقدس جمهوری اسلامی به مناطق محروم تشکیل گردید و در ادامه مسیر با هدایت و راهبری فرمانده معظم کل قوا حضرت آیت ا... العظمی امام خامنه‌ای عزیز (مدظله العالی) جهت استفاده از نیرو و نشاط جوانان انقلابی در امر سازندگی و کمک به عمران و آبادی روستا‌ها فعالیت سازمان بسیج سازندگی آغاز شد.
به حول قوه الهی امروز فرزندان بسیجی و جهادی ایران اسلامی با کار جهادی در اردو‌های هجرت بسیج و بسیج سازندگی و در این اثنا که تحریم‌های ظالمانه استکبار جهانی کشور را با مشکلاتی روبرو نموده توانسته اند با خدمت و مجاهدت بی ادعا، خالصانه، عاشقانه و جهادی به اقشار مختلف جامعه خصوصاً جامعه روستایی و مستضعف بخشی از مشکلات ایجاد شده برای قشر کم برخوردار و آسیب پذیر را مرتفع نمایند.
اینجانب ضمن گرامیداشت ۱۷ اردیبهشت ماه سالروز تشکیل بسیج سازندگی رسالت خود می‌دانم از عشق و ایمان، بصیرت و همت والای همه شما خواهران و برادران عزیزم در جهاد فی سبیل الله قدردانی نمایم. توفیق روز افزونتان را در مسیر رشد و بالندگی بیش از پیش این مرز و بوم و در ظل عنایات حضرت بقیه الله الاعظم ((روحی فداه)) از محضر خداوند متعال مسئلت می‌نمایم.

سرتیپ پاسدار غلامرضا سلیمانی
رئیس سازمان بسیج مستضعفین

اخبار ویژه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها