کد خبر: ۵۰۵۵۲۰
زمان انتشار: ۰۹:۰۷     ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۱
سرمربی اتلتیکو مادرید بعد از پیروزی برابر الچه و کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا به ستایش از آنتوان گریزمان پرداخت.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از آس، اتلتیکو مادرید با پیروزی‌ای که برابر الچه به دست آورد توانست سهمیه لیگ قهرمانان اروپا را برای فصل بعد قطعی کند.

دیگو سیمئونه بعد از بازی گفت: راه های زیادی برای مواجه با مشکلات وجود دارد. به نظرم بازیکنان اتلتیکو به خوبی توانستند با چالشی که پیش رو داشتیم برخورد کنند و در نهایت سهمیه لیگ قهرمانان اروپا را کسب کردیم.

او ادامه داد: فصل پر نوسانی را تجربه کردیم. گل های زیادی به ثمر رساندیم اما در مقابل گل های زیادی هم دریافت کردیم. برای دهمین سال پیاپی به لیگ قهرمانان اروپا راه پیدا کردیم که این دستاورد بزرگی است و باید خوشحال بود. من به آینده اتلتیکو مادرید خوش‌بین هستم.

آنتوان گریزمان در این بازی توانست زمینه‌ساز گل دوم اتلتیکو مادرید باشد. این مهاجم فرانسوی مدت‌هاست که گل نزده اما در بازی شب گذشته یک پاس گل داد.

سیمئونه به ستایش از گریزمان پرداخت و گفت: گریزمان یکی از گلزنان برتر تاریخ اتلتیکو مادرید است. این بازیکن نماد شجاعت و رهبری در میدان است. او در یکی از بازی ها اجازه داد که هم‌تیمی‌اش ضربه پنالتی را بزند و این شخصیت او را نشان می دهد. البته باید قبول کرد که این بازیکن در  اوج نیست.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها