کد خبر: ۵۰۵۷۳۳
زمان انتشار: ۱۱:۳۸     ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۱
بازیکن تیم استقلال واکنش جالبی به توئیت وزیر سابق ارتباطات نشان داد.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از فارس، روزبه چشمی در مورد حس و حال خود از قهرمانی استقلال پس از 9 سال در لیگ برتر اظهار داشت: این قهرمانی را به هواداران‌مان تبریک می‌گویم. آنها مستحق این قهرمانی بودند زیرا در این چند سال بابت برخی اتفاقات خیلی سختی کشیدند از هم‌تیمی‌هایم و کادر فنی نیز تشکر می‌کنم که روز گذشته سنگ تمام گذاشتند. 

وی افزود: خدا را شکر توانستیم مقابل فولاد سه امتیاز را کسب کنیم و قهرمان شویم. امیدوارم در سه دیدار باقیمانده همین روند را ادامه بدهیم تا بتوانیم بدون باخت فصل را تمام کنیم. 

بازیکن استقلال در مورد اینکه این تیم برای کسب قهرمانی در چند فصل اخیر فشار زیادی را تحمل کرده و اکنون به دست آوردن این جام چه معنی برای آبی‌پوشان دارد، عنوان کرد:‌ این قهرمانی برای ما شیرینی مضاعفی دارد زیرا در 4-5 سال گذشته اتفاقی افتاده که همه آن را می‌دانند و خیلی نمی‌خواهم بازش کنم. لذت قهرمانی خیلی بیشتر است زیرا بعد از برخی اتفاقات به دست آمد این بار کادر فنی و تیم ما ن شان داد مستحق این قهرمانی هستیم شاید در ابتدای فصل خیلی‌ها انتقادات نابجایی از نوع بازی ما کردند و با یک نتیجه مساوی منتقد استقلال شدند اما نشان دادیم مستحق قهرمانی هستیم و هدف‌مان هم این است سه بازی باقیمانده را با قدرت ادامه دهیم و با برنده شدن آنها فصل را با روند خوبی که از ابتدای فصل داشتیم، تمام کنیم.

چشمی در مورد توئیت محمدجواد آذری جهرمی وزیر سابق امور ارتباطات پس از قهرمانی استقلال مبنی براینکه «فکر کن در یک بازی 5 صفر جلو باشیم؛ حالا بشه 5 یک حس ما پرسپولیسی‌ها اینطوریه مبارک‌تون باشه» گفت: به او خسته نباشید می‌گویم. اگر جای آذری جهرمی بودم واکنش خیلی بدتری نشان می‌دادم. به هر حال بعد از این پنج سال اتفاقی که امسال برای تیم ما افتاد برای تیم آنها نیفتاد، متوجه منظورم می‌شوید. اگر جای آذری جهرمی بودم قطعاً نمی‌توانستم تا این اندازه شیک خودم را کنترل کنم. بار دیگر خسته نباشید می‌گویم. ان‌شاءالله دیگر اتفاقی برای کسی نیفتد. 

وی درباره احتمال تکرار موفقیت‌های استقلال در صورت ایجاد ثبات در این تیم و  ادامه فعالیت مصطفی آجورلو و فرهاد مجیدی پاسخ داد:‌ هدف ما در حال حاضر بردن این سه بازی باقیمانده است و دوست داریم آنها را هم ببریم. بعد از بازی با سپاهان هم گفتم می‌خواهیم پنج بازی باقیمانده را ببریم که تاکنون دو بازی را هم برده‌ایم. ان‌شاءالله سه دیدار بعدی را هم می‌بریم. البته ثبات در یک تیم قطعاً تأثیرگذار است. اگر بازیکنان و کادر فنی یک دل و این روند را در ادامه همین فصل و فصل بعد ادامه بدهیم بازیکن و کادر فنی جابه‌جا نشوند قطعاً می‌توانیم فصل بعد را هم نتیجه خوبی بگیریم.

مدافع استقلال که سابقه حضور در جام جهانی 2018 را دارد در خصوص آخرین شرایط تیم ملی و هم گروهی با انگلیس، آمریکا و برنده دیدار ولز، اسکاتلند و اوکراین توضیح داد: پیش از این هم یک جمله درباره قرعه تیم ملی گفته بودیم شاید نسبت به جام جهانی قبلی گروه ما آسان‌تر باشد و تیم‌هایش اسم تیم‌های هم گروه ما در دوره قبل را نداشته باشند اما قطعاً گروه سختی داریم نباید تلقین کنیم گروه آسان است و توقعات را بالا ببریم. باید برنامه‌ریزی خوبی برای تیم ملی شود و بازی‌های دوستانه خوبی برگزار کنیم تا  آرامش و امکانات برای این تیم فراهم شود. بازیکنان تیم ملی واقعاً مستحق بهترین امکانات هستند. آنها با نتایج خود این موضوع را نشان داده‌اند فدراسیون باید تمام تلاش خود را برای فراهم کردن بازی دوستانه، اردوها، امکانات آماده‌سازی به کار بگیرد تا ان‌شاءالله برای اولین‌بار از گروه‌مان صعود کنیم زیرا پتانسیل این کار را داریم.

چشمی درباره شانس خود برای بازگشت به تیم ملی عنوان کرد:‌ تلاشم را می‌کنم اما این موضوع نظر سرمربی تیم ملی است. بازی کردن در تیم ملی برای من افتخار است اما باید سرمربی من را انتخاب کند اگر انتخابم نکند برای او و تیم ملی آرزوی موفقیت دارم. 

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها