کد خبر: ۵۰۷۱۵۶
زمان انتشار: ۱۱:۲۰     ۲۳ خرداد ۱۴۰۱
وزیر ورزش و جوانان:
وزیر ورزش و جوانان گفت: در جلسات هیأت دولت همیشه ذکر و خیر موفقیت‌های تیم ملی هست و تمامی اعضای هیأت دولت و در رأس همه شخص آقای رئیس‌جمهور علاقه‌مند به سرنوشت این تیم هستند.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، سید حمید سجادی پس از پایان دیدار ایران و الجزایر بار دیگر در اردوی تیم ملی حاضر شد. او پس از بازگشت اعضای تیم ملی به هتل محل اقامت تیم، در جمع بازیکنان و اعضای کادر فنی و سرپرستی تیم ملی ضمن خسته نباشید و خدا قوت به آنها گفت: امیدوارم با کمک خدا گام به گام به جام جهانی نزدیک‌تر می‌شویم با روحیه بالا و انگیزه مضاعف کار را پیش ببریم. ظهر یکشنبه گذشته بعد از صرف ناهار دیداری با سرمربی تیم برگزار شد. ایشان به نکاتی اشاره داشت و ما هم توضیحاتی را مطرح کردیم. در این گفت‌وگو پیگیری شخصی آقای رئیس جمهور را هم تاکید کردم.

وی با اشاره به دیدار با نمایندگانی از بازیکنان تیم ملی که دیروز بعدازظهر انجام گرفت، گفت: جلسه مفصل و طولانی‌ای بود. من در این دیدار هم به صورت کامل توضیحاتی را ارائه دادم و می‌خواهم در جمع شما هم این اطمینان را دهم که شما فرزندان میهن و امید کشور و جمهوری اسلامی هستید. همه شما را دوست دارند و ما به شما افتخار می‌کنیم. در جلسات هیأت دولت هم همیشه ذکر و خیر موفقیت‌های تیم ملی هست و تمامی اعضای هیأت دولت و در رأس همه شخص آقای رئیس‌جمهور علاقه‌مند به سرنوشت این تیم هستند. ایشان بسیار پیگیر و بسیار مستمر به فکر این هستند که اقدامات و برنامه‌ها در جهت حمایت از شما عزیزان باشد.

وزیر ورزش و جوانان ادامه داد: پیش از سفر، آقای دکتر رئیسی نکاتی را به من فرمود. روز شنبه هم با دستیار ویژه ایشان ۳۰ تا ۴۰ دقیقه فقط درباره تیم ملی فوتبال صحبت کردم. یک منظور از حضور من در اینجا این بود که از طرف آقای رئیس‌جمهور در کنار شما باشیم تا از نزدیک آنچه لازم است، خودمان ببینیم.

سجادی افزود: من خیلی دانش فوتبالی ندارم اما به عنوان کسی که در ورزش مدیریت کرده‌ام و یکی، دو دهه در ورزش بوده‌ام، با دنیای این نوع مسائل خیلی فاصله ندارم ۰ با حضور در کنار شما آن چیزهایی که باید متوجه شویم، دست‌مان می‌آید. پای صحبت سرپرست تیم ملی هم نشستم. در تهران هم مرتب با سرپرست فدراسیون در ارتباط هستیم و تعاملات‌مان را داریم. خیال‌تان راحت؛ به نمایندگی از کل کشور، آنچه که منابع موجود ما در کشور هست را بسیج کنیم تا شما موفق شوید. خودتان را تنها نبینید. دستورات و گردش کارهای خوبی اتفاق افتاده. تمام مسائلی که به همکاران من گفتید توسط من به آقای رئیس‌جمهور منتقل شده است. در هر صورت آقای رئیسی به من تکلیف کرد که خدمت‌تان برسیم و ان‌شاءالله تا جام جهانی بیشتر از گذشته در کنار شما باشیم.

وی افزود: من را هم به عنوان خادم ورزش و جوانان یار خودتان بدانید و مطمئن باشید مدیریت و رفتار ورزشی ما با شما ادامه خواهد داشت، حتما استاندارد و حرفه‌ای و امیدوارم که قوت قلبی داشته باشید و بیشتر از گذشته وزارت ورزش و جوانان را کنار خودتان احساس کنید.

وزیر ورزش و جوانان ضمن خسته نباشید به اعضای تیم ملی بخاطر دیدار برابر الجزایر گفت: ورزش برد و باخت و بالا و پایین دارد. اسم بازی تدارکاتی هم تدارکاتی است. قصد دخالت ندارم و حتما قضاوت فنی با کادر فنی است ولی من به عنوان یک بیننده از تلاش شما لذت بردم. به هر حال مثل هر تیم دیگری نواقص و کم و کاستی‌هایی وجود دارد که حتما فیلم بازی توسط کادر فنی مورد ارزیابی قرار می‌گیرد و به نکات مهم پی می‌برید. بله، همه دوست داریم در هر صحنه و رقابتی برنده میدان باشیم اما چه کنیم که این ورزش است. بعضی مواقع شکست و متوقف شدن لازم است. بعضی وقت‌ها شوکی به انسان و ورزشکار وارد شود لازم است. بعضی مواقع انسان نگران پیروزی باشد لازم است. بعضی وقت‌ها انسان کمی استرس داشته باشد و مضطرب باشد لازم است ولی مدیریت همه این‌ها با کادر فنی است. امیدوارم حتما برنامه‌ریزی می‌کنند که همه از این آزمون و خطاها با سربلندی عبور می‌کنیم.

سجادی در ادامه گفت: من را به عنوان دوست، برادر و هم میهن حامی خودتان بدانید و مطمئن باشید تمام هیأت دولت و آقای رئیس جمهور به فکر شما هستند و به من دستور اکید داده‌اند که هر آنچه نیاز دارید، در خدمت‌تان باشیم.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها