کد خبر: ۵۰۷۳۴۶
زمان انتشار: ۰۹:۳۵     ۲۶ خرداد ۱۴۰۱
اخیراً رابطه خبرنگار رویترز در فرانسه با یک افسر اطلاعاتی موساد فاش شده و انتشار خبر آن در رسانه‌های غربی سر و صدای زیادی به راه ‌انداخته است.

به گزارش پایگاه 598، روزنامه کیهان در ستون گفت و شنود خود نوشت:

گفت: اخیراً رابطه خبرنگار رویترز در فرانسه با یک افسر اطلاعاتی موساد فاش شده و انتشار خبر آن در رسانه‌های غربی سر و صدای زیادی به راه ‌انداخته است.

گفتم: خبر چی بوده؟

گفت: یک افسر اطلاعاتی موساد با نام مستعار «لِنی» (Leni) به «جان آیریش» خبرنگار رویترز در فرانسه گزارش‌هایی را برای انتشار علیه ایران دیکته می‌کرده است.

گفتم: گزارش‌ها چی بوده؟ چه مضمون و محتوایی داشته است؟

گفت: جان آیریش فاش کرده که «لنی» به او توصیه می‌کرده گزارش‌ها باید به گونه‌ای باشد که «‌نخبگان را در ایران به این تحلیل برساند که بدون برجام، اقتصاد ایران شکست خواهد خورد.»!

گفتم: پس بگو چرا غربگداهای داخلی پشت سر هم در سایت‌ها و روزنامه‌های خود می‌نویسند «برای نجات اقتصاد ایران باید به برجام برگردیم»؟!

گفت:‌ یعنی این غربگداها عقلشان نمی‌رسد که در عصر ارتباطات، همه متوجه می‌شوند که این جماعت دارند برای اسرائیل دیکته می‌نویسند؟!

گفتم:‌ آدم خلافکاری می‌خواست از مرز فرار کنه، رفت توی پوست گوسفند ولی شناختنش، با تعجب از مرزبان پرسید چطوری متوجه شدی؟ گفت: آخه کدوم گوسفندی با موبایل صحبت می‌کنه؟!

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها