کد خبر: ۵۰۷۵۲۷
زمان انتشار: ۱۱:۲۶     ۳۰ خرداد ۱۴۰۱
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران از اجرای فاز اول طرح هوشمند سازی یارانه آرد و نان از امروز در استان تهران خبر داد.

طرح هوشمند سازی یارانه آرد و نان در استان تهران آغاز شدبه گزارش پایگاه 598، حشمت اله عسگری در جلسه کارگروه آرد و نان استان تهران گفت: قیمت نان همان نرخ مصوب سال ۱۴۰۰ می‌باشد و هرگونه افزایش خارج از مصوبه غیرقانونی و با متخلفین برخورد خواهد شد.اجرای فاز اول طرح هوشمندسازی یارانه آرد و نان و نصب کارتخوان‌ها در سطح نانوایی‌های استان از ۳۰ خرداد ماه آغاز و تاکنون ۶۸۰۰ کارتخوان آماده و تحویل خواهد گردید.

به گفته معاون اقتصادی استاندار تهران اجرای این طرح در سطح کشور باعث کاهش هدررفت سالانه بیش از حدود ۴ میلیون تن نان در کشور خواهد شد و از طرف دیگر با توجه به یارانه‌ای بودن آرد مورد استفاده نانوایی‌ها از قاچاق آن در سطح گسترده‌ای جلوگیری خواهد گردید و اجرای این طرح را عامل مهمی در مدیریت مصرف و برنامه ریزی برای جلوگیری از سومصرف این کالای استراتژیک دانست.

وی همچنین از دستگاه‌های اجرایی و نظارتی ذی ربط خواست با تشدید فعالیت گشت‌های بازرسی، نظارت لازم را در زمینه‌های بهداشتی و قیمت نان به عمل آورده و مانع از هرگونه سواستفاده و تخلف گردند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها