کد خبر: ۵۰۷۷۹۱
زمان انتشار: ۱۲:۳۹     ۰۲ تير ۱۴۰۱
سخنگوی دولت گفت: امروز دشمن علاوه بر حوزه اقتصادی در حوزه رسانه و افکار عمومی هم نقطه گذاری کرده است.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از ایسنا، علی بهادری جهرمی امروز ۲ تیرماه در گردهمایی سراسری مدیران روابط عمومی وزارت جهاد کشاورزی که در هتل اشراق مشهد برگزار شد، اظهار کرد: نگاه رییس جمهور و وزیر جهاد کشاورزی تعامل با مردم و نگاه ویژه به حوزه رسانه است که باید از این موقعیت به خوبی بهره برد.

رئیس شورای اطلاع رسانی دولت در خصوص ارتباط جهاد کشاورزی با سفره مردم اظهار کرد: سفره مردم جزء دغدغه‌های دولت است. باید حواسمان باشد کجای میدان جنگ با دشمن هستیم. یک روزی صحنه نبرد ما جنگ نظامی بود اما امروز این صحنه فرق کرده است. من و شما که در فضای جنگ نابرابر و نامحسوس و مدرن می‌جنگیم باید حواسمان باشد که در میدان جنگ قرار داریم. نقطه گذاری دشمن پس از شکست در جنگ نظامی کاملا شفاف و روشن است. امروز دشمن در حوزه اقتصادی و همچنین در حوزه رسانه و افکار عمومی نقطه گذاری کرده است و یکی از ابزارهای جدی تهاجم دشمن ابزار رسانه بوده و هست. بخش بزرگی از تورم در جامعه انتظاری است. به نظر بنده روابط عمومی در جنگ رسانه ای در نوک دفاع قرار دارد.

وی با بیان اینکه وزیر جهاد کشاورزی سواد رسانه‌ای خوبی دارند و بسیار مردمی و متناسب با جامعه مخاطب وزارت خود یعنی مردم صحبت می‌کنند، گفت: روابط عمومی‌ها نوک پیکان اطلاع رسانی هستند، محل ارتباط با مردم و مواجهه با خواسته‌های مردم روابط عمومی است.

بهادری جهرمی تصریح کرد: باید همگی با هم مراقبت کنیم که در میدان جنگ قرار داریم. باید به صورت لحظه در این جنگ رسانه‌ای با دشمن مقابله کنیم.

وی افزود: اگر تورم داریم اما باید از رشد اقتصادی کشور هم سخن بگوییم‌. باید حواسمان جمع باید که در شرایط جنگی بوده و دشمن در کجا سرمایه گذاری کرده است. دشمن بر ایجاد ناامیدی و ایجاد روز افزون فساد نقطه گذاری کرده است. در آنجایی که دشمن تمرکز کرده باید عملیات صورت گیرد.

سخنگوی دولت تصریح کرد: اگر حواسمان باشد کجای میدان جنگیم مزایای خوبی دارد زیرا صرف نظر از مسائل کاری موجب رشد خودمان می‌شود. کسی که بداند در میدان جنگ است رشد می‌کند. خداوند رشد را در سختی قرار داده است. یکی از اشتباهات استراتژیک دشمن این است که با اینکه می‌داند ایرانی‌ها مقاوم هستند باز هم ما را در میدان سختی قرار می‌دهند و ما رشد می‌کنیم.دشمن ما را ناخواسته رشد می‌دهد. رویکرد و روحیه ما باید اینگونه باشد که به یکدیگر کمک کنیم. نقطه گذاری دشمن باعث کارآمدی کشور شده است.‌ کارشناسی که با مردم بد رفتاری کند به کارآمدی کشور لطمه می‌زند. من و شما امروز دیده بان صحنه نبردیم.

بهادری جهرمی خاطرنشان کرد: صحنه نبرد ما جهاد متفاوت تر و در لحظه عمل کردن متفاوت تر دارد؛ باید به صحنه نبرد به دقت بنگریم.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها