کد خبر: ۵۰۹۱۲۸
زمان انتشار: ۱۰:۱۸     ۲۰ تير ۱۴۰۱
طعنه‌های تند خداداد عزیزی به فدراسیون فوتبال درخصوص بازگشت کی‌روش
پیشکسوت فوتبال ایران به ماجرای بازگشت کارلوس کی‌روش برای هدایت تیم ملی فوتبال ایران واکنش تندی نشان داد.

به گزارش پایگاه 598، خداداد عزیزی در مورد شرایط تیم ملی و حواشی رخ داده در مورد کادرفنی اظهار کرد: خبر موثق اینکه آقایانی از سوی وزارت ورزش و سجادی یک سری مذاکراتی با کی‌روش داشته اند، جالب است که بازگشت به عقب و کی‌روش از کجا در می آید؟ شما دوباره می‌خواهید ما را مستعمره فوتبال پرتغال کنید؟ دوباره دست به سینه مقابل کی‌روش بایستیم و به ما بگوید شنا بروید و پا بشید و بنشینید؟ یادتان رفته است؟

به گزارش بولتن نیوز، وی ادامه داد: لطف کنید قرارداد قبلی کی‌روش را رو کنید تا همه بدانند شما چه قرارداد مفتضحی با او بسته‌اید و او چه کارهایی با فوتبال ما، بازیکنان، مربیان و مسؤلان کرد. چرا دوست دارید دوباره ذلیل شوید؟ دنبال چه چیزی از کی‌روش هستید؟ آیا ما گزینه دیگری غیر از کی‌روش در فوتبالمان نداریم؟ فقط باید مستعمره او شویم و هرکاری با ما داشت داشت انجام دهد؟

پیشکسوت فوتبال عنوان کرد: کی‌روش قراردادهای بازی‌های دوستانه را خودش می‌بست و پورسانت می‌گرفت. لیگ‌مان را تعطیل کرد و هیچکس را راه نمی‌داد؟ باز هم می‌خواهید به عقب باز گردیم؟

عزیزی عنوان کرد: در جام جهانی چه اتفاقی افتاد؟ هر دو دوره حذف شدیم. با برانکو، مهاجرانی و جلال طالبی هم حذف شدیم. الان می‌خواهید او برای ما تخم دو زرده کند؟ چطور می‌شود دو بازیکن به نهاد ریاست جمهوری بروند و شما را قانع کنند که اسکوچیچ به درد نمی‌خورد و شما کی‌روش را بیاورید؟ اصلا نهاد ریاست جمهوری در مورد فوتبال چه تصمیمی می‌گیرد؟ با آقای سجادی جلسه می‌گذارید و تصمیم می‌گیرید؟ پس فدراسیون فوتبال چه کاره است؟ آقایان! اشتباه می‌کنید، من اولین کسی هستم که اگر این اشتباه را بکنید من‌مخالف آن هستم و همیشه هم جلوی آن خواهم ایستاد. اگر کی‌روش را آوردید و باز هم اشتباه کردید، باید پاسخگو باشید، چون نهاد ریاست جمهوری تصمیم گرفته و آن هم با خاطر دو بازیکن. خاک بر سر فوتبال که دو بازیکن به نهاد ریاست جمهوری می‌روند و تصمیم می‌گیرند، واقعا متاسفم.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها